דוד חשמל ברמת השרון

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים
חוזרים תוך דקות ספורות,
השאירו פרטים עכשיו!
התקנת דוד חשמל בעל תו תקן בציפוי אמייל + התקנה
החל מ1300
image
שסתום ביטחון + שסתום אל חוזר + ברז ניתוק
מתנה!
לפונים דרך האתר
image
השאירו פרטים!

מידע מקצועי דוד חשמל ברמת השרון

ברוכים הבאים אל "עוצמת האנרגיה – דודי שמש וחשמל"! אנו שמחים להציע גם לכם התקנת דודי חשמל ברמת השרון בסטנדרט הגבוהה ביותר, עם מקצועיות ושירות ללא פשרות. הדוודים שאנו מתקינים עומדים בתקן הישראלי, וכל התקנה שלנו מתחילה באיתור צורך אישי אל מול הלקוח. את ההתקנות שלנו מבצעים אך ורק מתקינים מקצועיים ומנוסים – כאלו שחיים ונושמים את עולם דוודי החשמל. גם אתם מעוניינים בהתקנה של דוד חשמל ברמת השרון? פנו אלינו עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית!

לפני הכל, המספרים: כמה עולה להתקין דוד חשמל?

לקוחות שלנו שמתעניינים אודות דוד חשמל ברמת השרון, רוצים לדעת תחילה מהו מחיר החלפת דוד חשמל. אנחנו מאמינים בלב שלם כי החלפת דוד חשמל ברמת השרון לא צריכה לקרוע לכם את הכיס, ובטח שאינכם צריכים לקחת הלוואה בכדי ליהנות ממים חמים. אנחנו שמחים להציע בימים אלו דיל אטרקטיבי של התקנת דוד חשמל ברמת השרון:

אז מה דעתכם על דוד חשמל ברמת השרון בנפח של 150 ליטרים + קולט + התקנה החל מ-2450 שקלים? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו להצעת מחיר מלאה! לאחר שנבין את הצרכים המלאים שלכם ואת תנאי ההתקנה, נוכל להציע לכם דיל של דוד חשמל מחיר כולל התקנה ברמת השרון.

מחיר ההתקנה יושפע בין היתר מנפח הדוד שתבחרו, כך שבמידה ורלוונטי בעבורכם דוד חשמל 80 ליטר מחיר כולל התקנה ברמת השרון, המחיר יהיה בהתאם. עם כל נפח דוד, אנו מתחייבים על מחירים הוגנים ועל התקנה מקצועית! התקנת דוד חשמל מחיר ברמת השרון נגיש ונוח לכל אחד! 

תמונות מהתקנות אחרונות

התקנת טיימר לדוד חשמל מחיר

גם התקנת הטיימר דרכנו במחיר נוח והוגן! אנו מאמינים ששירות טוב איננו מתמקד אך ורק בהתקנת הדוד, אלא גם באביזרים המשודכים להתקנה. בסופו של דבר, אנו רוצים להבטיח כי אכן תיהנו מהדוד ומהשימוש בו. לכן, לצד התקנת דוד חשמל ברמת השרון, אנו ממליצים בחום גם על התקנת הטיימר. מהו אותו טיימר שכולם מדברים עליו? 

כידוע, דוד החשמל הוא דוד שאתם צריכים להדליק עם כל שימוש שלכם. כתוצאה מכך, המון אנשים מעידים כי הם שוכחים לכבות את הדוד, ולעתים גם שוכחים להדליק אותו. התוצאה:

 • צריכת חשמל רבה לשווא שבאה לידי ביטוי בחשבון חשמל מנופח

 • כשהדוד דולק למשך שעות, ישנו חשש כי הוא יגיע למצב של בלאי

 • שכחתם להדליק את הדוד? לא תוכלו להתרחץ

עם התקנת דוד חשמל ברמת השרון, נמליץ לכם גם על התקנת הטיימר. איך הטיימר משרת אתכם?

 • תוכלו להגדיר מראש את השעות בהן הדוד יפעל

 • בשעות הבוקר ובחזרה מעבודה – ממתינים לכם מים חמים

 • אתם שולטים מראש על צריכת האנרגיה וכך לא תהיו מופתעים מחשבונות החשמל

עובדים בפריסה ארצית רחבה. דוד חשמל בצפון במחירים נוחים לכל כיס

אז מדוע דווקא דוד חשמל ברמת השרון?

שוב ושוב נשאלת השאלה מה כדאי יותר: דוד שמש ברמת השרון או דוד חשמל ברמת השרון? התשובה היא שלכל דוד ישנם יתרונות ברורים, ולכן חשוב לנו לאתר מולכם צורך. כך, נוכל להמליץ לכם אודות פתרון חימום המים האידיאלי והנכון ביותר בעבורכם. הניסיון שלנו מלמד אותנו כי אין "התקנה מומלצת" או "התקנה פחות מומלצת", אלא שיש את ההתקנה שנכונה לכם – לדפוסים ולצרכים שלכם. 

אז מהם היתרונות הבולטים של התקנת דוד חשמל ברמת השרון?

 • ראשית, המים החמים במקלחת לא תלויים במזג האוויר. אתם אלו השולטים בפעולת חימום המים, כך שלא משנה מה – ימתינו לכם מים חמים בדוד לכל שימוש.

 • שנית, עם התקנת דוד חשמל ברמת השרון, ישנה אפשרות לשדרג את הדוד עם מאיץ חום. המשמעות היא שתוכלו ליהנות ממים חמים מהר מאד מרגע הפעלת הדוד. 

"כמה יעלה לי לחמם את המים בדוד חשמלי?"

שאלה נוספת שמפנים אלינו היא באשר לעלויות הכרוכות בתפעול דוד חשמל ברמת השרון. יש לתחום בין סוגי העלויות:

 • ראשית, התקנת דוד חשמל 80 ליטר מחיר בעבור ההתקנה והדוד עצמו

 • העלות עבור הדלקת הדוד והצריכה החשמלית (בהתאם לצריכה שלכם)

האם במחיר שונה לדוד חשמל בדרום? התשובה היא לא! המחיר הוא אותו מחיר.

רבים סבורים כי חימום המים עם דוד חשמל ברמת השרון מאד יקר. בפועל, תשמחו לדעת גם אתם כי מיתוסים בנפרד, ומציאות בנפרד. כמה יעלה לכם לחמם את המים בדוד? שימו לב: מדובר על עלות משוערת של בין שקל וחצי לשני שקלים לשעה אחת בה הדוד הדולק. לצורך העניין, במידה והדוד שלכם דולק שעתיים ביום, הרי שתשלמו בכל חודש כ-120 שקלים לערך בעבור מים חמים זמינים. 

"תוך כמה זמן יהיו לי מים חמים בדוד חשמלי?"

דוד חשמל ברמת השרון יחמם בעבורכם את המים בימי החורף הקרים, וגם בחודשי הקיץ. זיכרו כי תוכלו להתקין גם מאיץ חום שידאג לחימום מהיר יותר למים. תוך כמה זמן המים שלכם יהיו חמים? התשובה תלויה בנפח הדוד. ככל שהדוד שלכם בנפח גדול יותר, כך פעולת החימום מתארכת. מדובר על פרק זמן של בין שעתיים וחצי ל-4 שעות לחימום כל המים שבדוד.  

הדוד שלכם מקצר? אתם לא לבד!

התקנות איכותיות לדוד לא מונעות תקלות בדוד. כשמדובר על דוד חשמל ברמת השרון, אחת התקלות הנפוצות ביותר היא תקלה של דוד חשמל מקצר ברמת השרון. איך התקלה הזו באה לידי ביטוי? ברגע בו אתם מדליקים את הדוד, הוא מקצר, מפסיק לעבוד וגם משפיע על כל מוצרי החשמל בבית. הסיבות לקצר בדוד שונות ומגוונות, וכוללות בין היתר נזילות ועומס בצריכה החשמלית (אופייני בעיקר בחורף). לצד התקנות של דוד חשמל ברמת השרון, אנו מציעים גם שירות תיקונים הניתן על ידי טכנאים מקצועיים ומנוסים. הדוד שלכם מקצר? לא קרה דבר, אנחנו בדרך! 

בחורף הסגרירי ובקיץ החמים יש לכם צורך במים חמים! מעוניינים בהתקנה של דוד חשמל ברמת השרון? אנו מתחייבים על זמינות גבוהה ועל עמידה בזמנים – הכל בהתאמה מלאה אליכם. פנו אלינו להצעת מחיר נוחה ולתיאום התקנה באזור המגורים שלכם. 

מעוניינים בשירות דוד חשמל במרכז לחצו על הלינק המצורף

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital