דוד שמש בדרום

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים
חוזרים תוך דקות ספורות,
השאירו פרטים עכשיו!
קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
מגן אבנית בשווי ₪350
מתנה!
לפונים דרך האתר
image
השאירו פרטים!

דוד שמש במחוז דרום

תתפלאו, אך גם אתם תוכלו לתת לשמש לעלות! התקנת דוד שמש בדרום היא המומחיות שלנו, ואנו נשמח לבצע אצלכם התקנה איכותית שתאפשר לכם ליהנות מרחצה מפנקת בכל שעה ביום. הודות לטכנולוגיה המתקדמת, גם אתם יכולים ליהנות ממים חמים זמינים ויתרונות נוספים:

 • דוד שמש בדרום חוסך לכם המון כסף בשנה

 • חימום המים ע"י השמש כאקט ירוק וידידותי לסביבה

 • הסוף להתעסקות המתישה (הדלקתי את הדוד? כיביתי את הדוד?)

בישראל מתארחת לה השמש כמעט בכל ימות השנה! אם היא כבר מתארחת ואתם המארחים, למה שלא תיהנו מנוכחותה? קרני השמש מגיעות במגע עם הקולטים שעל הגג, וכך גם אתם יכולים ליהנות ממים חמים לרחצה מפנקת מבלי ששילמתם על חימומם. דוד שמש בדרום – חווית שימוש שטרם הכרתם! 

אז מדוע לבצע התקנת דוד שמש עם "עוצמת האנרגיה – דודי שמש וחשמל"?

 • 38 שנות ותק בתחום!

 • שירות אדיב, סבלני, זמין ואמין

 • החלפת דוד שמש גם בתנאי התקנה מורכבים

 • תעודת אחריות הניתנת לכם מאיתנו

 • שירותים מגוונים: החלפות, התקנות ותיקונים!

 • שירות הניתן ע"י חוד החנית של המתקינים והטכנאים

תמונות מהתקנות אחרונות

"דוד בנפח 80 ליטרים יספיק לזוג הורים וילד?"

דוד שמש בדרום הוא דוד שמתקינים או מחליפים פעם ב-10-12 שנים. המטרה שלנו היא לא רק להתקין לכם את הדוד, אלא להבטיח שאכן תיהנו מהשימוש בו. ההתקנה היא השלב הסופי, ולפניה יתבצעו שלבים מקדימים המבוססים על היכרות שלנו אתכם. אחרי שנגיע להחלטה כי דוד שמש בדרום הוא הבחירה הנכונה בעבורכם, נברר פרטים נוספים:

 • בכמה מים חמים אתם משתמשים בכל יום

 • כמה נפשות אתם בבית והאם יש צפי להרחבת המשפחה

כזוג צעיר, סביר מאד כי דוד של 80 ליטרים הספיק לכם לרחצה ואפילו לשטיפת כלים. עם זאת, בעת שאתם נהנים מתוספת חדשה למשפחה שלכם, יש צורך להגדיל את נפח הדוד ואז החלפת דוד שמש רלוונטית. עליכם לזכור כי תינוקות רוחצים באמבטיות, כך שצריכת המים גדלה. במקרה זה נמליץ לכם על דוד של 120 ליטרים או התקנת דוד שמש 150 ליטר.

"אני רוצה להתקין דוד שמש, אך מה אעשה בחורף?"

שאלה מצוינת! התשובה לכך די פשוטה: דוד שמש בדרום יכול להיות דוד חשמלי, אך דוד חשמלי לא יכול להיות דוד שמש. מה זה בעצם אומר? עם ביצוע התקנת דוד שמש יש באפשרותכם ליהנות מחימום מים טבעי – ע"י השמש. כל עוד השמש איננה מוסתרת ע"י עננים, מתבצע חימום של המים. איך זה קורה? באמצעות הקולטים המותקנים על הגג, הקולטים את קרני השמש ומתווכים את פעולת החימום. 

בחודשי החורף הקרים והמעוננים, תוכלו להדליק דוד שמש בדרום ולהשמיש אותו כדוד חשמלי לכל דבר ועניין. עליכם לדעת כי בעת שאתם מדליקים אותו, הרי שאתם צורכים אנרגיה חשמלית. על מנת שתוכלו לשלוט על הצריכה ולהימנע ממצב של הדלקה ממושכת (שעלולה לגרום לתקלות בדוד ולהוצאות שמנות על חשמל), נמליץ על התקנה של טיימר עבור דוד שמש בדרום.
גם עם התקנת דוד שמש על גג רעפים, אתם נערכים לימי החורף הקרירים! לפרטים נוספים אודות התקנת דוד השמש, פנו אלינו!

ישנן תקלות בדוד? אנחנו כבר בדרך!

בעוד התקנה נכונה של דוד שמש תורמת לחווית שימוש נפלאה, התקנה לא נכונה יכולה להיות פתח ללא מעט צרות. תקלות בדוד הינן תוצר של תחזוק לקוי, התקנות ע"י "אנשי מקצוע" לא ממש מקצועיים, ולעתים מדובר על חוסר תשומת הלב שלכם לתקלות בדוד שלא טופלו בזמן. אז נכון, תקלות בדוד יפגעו בחוויה ובזמינות המים החמים, אך כמעט תמיד ניתן לתקן את התקלות מיידית. 
במידה ואתם מזהים נזילות מהדוד, אם הדוד מקצר בכל הדלקה שלכם או שפשוט דוד שמש לא מחמם, פנו אלינו! נשמח להגיע אלכם, לבדוק את הדוד ולהמליץ באשר לתיקון או החלפה של דוד שמש. 

"מדוע אתם ממליצים על התקנת טיימר לדוד?"

אנשים המשתמשים בדוד חשמלי, מתקינים את הטיימר במעמד התקנת הדוד. עם זאת, לקוחות שמעוניינים בהתקנה של דוד שמש לא ממהרים להתקינו. אנחנו כאן בכדי לומר באופן חד משמעי: הטיימר רלוונטי גם לכם, אלו הנהנים מכל התועלות של דוד שמש. מדוע? מסיבה פשוטה מאד: דוד השמש שלכם ישרת אתכם בחלקים מסוימים בשנה כדוד חשמלי. 

הטיימר מספק מניפה רחבה של יתרונות:

 • הטיימר מגדיר בעבורכם את שעות הפעולה של הדוד. לדוגמא: מ-7.00 ועד 9.00

 • אתם יכולים להתעורר בבוקר למים חמים, ולא צריכים להדליקו אותו רק כשאתם קמים

 • הטיימר מונע מצב בו הדוד יהיה דולק למשך שעות 

"מהו המחיר של התקנת דוד השמש?"

כשאתם בוחנים אפשרות של התקנת דוד שמש מחיר הוא אחד הדברים שיותר מעניינים אתכם. אנחנו שמחים לבשר לכם, כי מים חמים זמינים לא צריכים לעלות לכם בחורים בכיסים. מחיר התקנת דוד שמש בדרום איננו מחיר קבוע, אלא שהוא משתנה בהתאם למספר פרמטרים (אופי ההתקנה, מורכבות ההתקנה, מותג הדוד, נפח הדוד וכן הלאה). עם זאת, אנחנו מתחייבים על מחירים הוגנים ונוחים! כעת, תוכלו ליהנות ממחיר אטרקטיבי: התקנת דוד שמש בדרום בנפח 150 ליטרים החל מ-1300 שקלים! להצעת מחיר מלאה ומפורטת, פנו אלינו עוד היום!

חשוב לנו להדגיש: אנו נציג בפניכם מחיר החלפת דוד שמש לפני שנגיע אליכם. חשוב לנו לפעול בשקיפות מלאה אל מול קהל הלקוחות שלנו, ולכן אצלנו אין שורות קטנות או הפתעות שצצות ברגע האחרון בסוף ההתקנה. אנו מתחייבים על תיאום ציפיות מלא!
הצעד הראשון בדרך אל התקנת דוד שמש כרומגן מתחיל בפנייה שלכם! אנו זמינים לכם גם כעת, ומזמינים אתכם לפנות אלינו לבירור פרטים, התייעצות ולכל שאלה בנוגע להתקנת דוד שמש בדרום.

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital