מאמרים

5 מיתוסים נפוצים על דוד החשמל

מתלבטים האם כדאי לכם להתקין דוד חשמל בבית שלכם? רגע לפני שתקבלו החלטה, קראו את המאמר שלפניכם וכך תנפצו בראשכם חמישה מיתוסים מאוד מוכרים על דוד החשמל.

הצבת קולטי השמש על הגג – מה חשוב לדעת?

החלטתם להתקדם לדוד השמש, לחסוך מאות שקלים בשנה ולגלות אחריות כלפי הסביבה? כעת, חשוב שגם אתם תדעו: ישנו קשר ישיר בין ניסיון ומקצועיות הטכנאי ובין המים החמים שבדוד.

5 דברים שכדאי לדעת על התקנת דוד שמש בגג רעפים

ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו אך אולי כדאי להתחיל בדבר החשוב ביותר: גם אם אתם מתגוררים בבית צמוד קרקע עם גג רעפים, ניתן להתקין אצלכם דוד שמש.

ניקוי קולטי הדוד – כל מה שחשוב לדעת

על הגג שלכם מוצבים קולטי השמש. בכדי שהם יוכלו להמשיך ולחמם את המים שבדוד שלכם, נדרש מכם דבר אחד בלבד: לתאם עם טכנאי דוודים ניקיון לקולטים.

התקנת דוד שמש – התקנת איכות חיים!

אצל ההורים אתם לא צריכים להדליק את הדוד, החברים הטובים מספרים כמה כסף הם חוסכים בכל שנה והשכנה שלכם מאיצה בכם לכבד את כדור הארץ. טרם התקדמתם לדוד השמש? אף פעם לא מאוחר!

מאני, מאני: כמה כסף חוסכים עם המעבר לדוד שמש?

בעוד ישנם דברים שכדאי שתמשיכו לעשות, ישנם דברים שכדאי לשנותם: במקום לקוות להוזלה, פעלו להוזלה! אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" שמחים להציע גם לכם התקנות של דוודי שמש של המותגים הגדולים!

נפח מומלץ לדוד – איך בוחרים?

אתם מסתבנים בסבון הגוף האהוב עליכם, נהנים ממים חמים והופ! פתאום הם נגמרים לכם ללא כל התראה מוקדמת. הסיבה? נפח דוד קטן שלא מצליח למלא אחר הצרכים של כל בני המשפחה.

חובה בכל התקנה: טיימר ומאיץ חום

יש לכם דבר אחד לעשות עם הטכנולוגיה המתקדמת: להתקדם יחד איתה! כיום, ישנם שלל פתרונות חכמים לאלו מכם הנהנים ממים חמים באמצעות דוד השמש או החשמל.

דוד לדירת השקעה – דוד חשמל או שמש?

כמשקיעי נדל"ן, הדבר העיקרי שאתם עושים הוא לקבל החלטות. רגע לפני שתחפשו דיירים לדירת ההשקעה שלכם, אתם צריכים לקבל החלטה נוספת: האם להתקין בדירה דוד חשמל או דוד שמש?

משבר הקורונה? הביקוש לדודי שמש רק עולה

כיום אנו נמצאים במציאות חדשה, משבר הקורונה הביא איתו את ההבנה כי עלינו להסתגל לשגרת חיים אחרת. לכן, רבים מנסים לחסוך בהוצאות. דרך אחת היא התקנת דוד שמש במקום דוד החשמל שלכם.

כל מה שצריך לדעת על התקנת קולטי שמש

רגע לפני שאתם מחליטים להזמין טכנאי שיתקין בביתכם קולטי שמש, לפניכם, כל מה שחשוב שתדעו בנוגע לשלבי התקנת הקולטים על הגג ואיך תעשה ההתקנה.

התקנת קולטים על הגג – דגשים חשובים להתקנה

אנו ב"עוצמת האנרגיה" מתקינים דודי שמש וקולטים על הגגות – של בתים פרטיים ובניינים משותפים. לפניכם, מספר דגשים חשובים טרם התקנת קולטים לדוד שמש.

תרומתה של מערכת סולארית לשכנות טובה

לא לכולם יש יחסים טובים עם השכנים בבניין שלהם. כיצד התקנת מערכת סולארית על גג הבניין יכולה לשפר את מערכת היחסים והשכנות שלכם? למידע נוסף קראו את המאמר.

שותפים להצלחה: 5 יתרונות של מערכת סולארית בבניינים משותפים

חברי ועד הבית של הבניין בו אתם מתגוררים העלו הצעה להתקנת מערכות סולאריות על הגג? לפניכם, היתרונות המרכזיים להתקנת מערכת סולארית בבניין משותף.

האחות הגדולה של דוד השמש: המערכת הסולארית הביתית

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים "מערכת סולארית"? סביר כי עולה בראשכם תמונה של דוד השמש שלכם המותקן על גג הבית. ואכן, אתם צודקים. המערכת הסולארית היא האחות הגדולה של דוד השמש.

איפה השמש? 5 דברים שכדאי לדעת על תיקון דוד שמש

התקנתם דוד שמש ולאחר כמה שנים משהו בו השתבש? לפניכם, כל מה שחשוב שתדעו על תיקון דודי שמש רגע לפני שאתם מחפשים טכנאי דודים.

הדוד תקול? לעתים כדאי פשוט להחליף אותו!

במידה וישנה תקלה בדוד השמש שלכם, דעו כי כמעט תמיד יהיה ניתן לתקן אותה. אך, במקרים מסוימים אולי דווקא יהיה כדאי לכם להחליף אותו לדוד שמש חדש.

הפחים שאפשר ליפול בהם עם תיקון דוד שמש

ישנה נזילה מהקולטים או שהדוד כבר שבוע לא מחמם את המים? הדוד תקול. רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי לתיקון דודי שמש, אנו רוצים להזהיר אתכם כך שלא תפלו בפח.

להסתפק בתיקון דוד? שדרגו את הדוד!

לא אחת אנחנו מגלים כי ישנם דודים בהם לא מותקן מאיץ החימום. האם מדובר על אביזר חובה? מובן שלא.

לתקן דוד חשמל? התקדמו לדוד השמש!

דוד החשמל שלכם התקלקל? למה לבחור בתיקון דוד חשמל ולא בהחלפתו לדוד שמש? לפניכם, כמה טיפים מעולים ודברים שחשוב שתדעו לפני החלפת הדוד לדוד שמש.

הדוד שלי תקול – אצטרך להחליף את הדוד?

התקלקל לכם הדוד ולאחר קבלת ייעוץ הבנתם שמקור הבעיה הוא שגוף החימום של הדוד שלכם תקול. כעת, עליכם לבדוק האם למצב שלכם מתאים תיקון דוד החשמל או דווקא החלפתו בדוד שמש.

דוד השמש לא מחמם את המים – הבעיה בקולטים?

דוד שמש שלא מחמם את המים בביתכם משבש את השגרה שלכם, לעתים עד לכדי התפשרות על רחצה במים קרים. אז מהי הסיבה לכך שדוד השמש שלכם לא מחמם?

5 מיתוסים נפוצים על קולטי השמש לדוד

בחרתם לשדרג את הדוד שלכם לדוד שמש ולאחר התקנת הקולטים על הגג חשבתם שבכך זה מסתיים? טעיתם. במאמר הבא, אנו ננפץ 5 מיתוסים נפוצים על קולטי השמש לדוד שלכם.

למה לתקן את המערכת הסולארית עם עוצמת האנרגיה?

מותקנת אצלכם בבית מערכת סולארית קטנה? על גג בניין המגורים המשותף מותקנת חוות קולטים מתקדמת וחסכונית? אנחנו שמחים להציע גם לכם שירות תיקונים למערכת הסולארית!

תיקון מערכת סולארית – כל מה שחשוב לדעת

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי לתיקון המערכת הסולארית שלכם, אנו מזמינים אתכם לקרוא 5 דברים שחשוב מאוד שתדעו בכל הנוגע לתיקוני מערכות סולאריות.

לא רק מים חמים: איכות חיים בחסות המערכת הסולארית!

אין ספק שלקוחותינו מרוצים מאוד לאחר התקנת דוד השמש בביתם, אך מה בנוגע לתקנת מערכת סולארית? מעבר למים חמים, להתקנת המערכת הסולארית יש יתרונות רבים.

הסיבות לכך שיש זרם מים חלש במקלחת

החשיבות של דוד השמש בכל הנוגע לחום המים היא ידועה ומוכרת, אך לדוד יש קשר ישיר לעוד אלמנט חשוב במקלחת שלנו – זרם המים. מהם הדברים שכדאי לנו לבדוק כאשר יש שינוי בזרם המים?

<

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital