איפה השמש? 5 דברים שכדאי לדעת על תיקון דוד שמש

1.תיקון תקלות בדוד לא יקר כמו שאתם חושבים

המון פעמים מה שמטריד רבים הוא לא התקלה בדוד והפגיעה באיכות חימום המים, אלא דווקא ההוצאה הכספית על התיקון. טכנאים אמינים לא יגבו מכם יותר ממאות בודדות של שקלים עבור תיקונים. כל תקלה דורשת בזמן עבודה אחר ובחלקים שונים, ובהתאם משתנה המחיר. עלות התיקונים בדוד השמש נעה בין 200 ל-600 שקלים. מציעים לכם שטיפת קולטים, החלפת תרמוסטט או גוף חימום באלפי שקלים? התרחקו!

2.תקלות בדוד השמש מתקנים מיד

ברגע בו אתם חושדים כי ישנה תקלה בדוד, הזמינו טכנאי. התקלה יכולה להיות קצר בימי החורף, נזילה מהקולטים או מים שפשוט לא מתחממים. המתנה של יום אחד בלבד כדי לבחון האם התקלה חולפת, עוד נחשבת סבירה. המתנה ארוכה יותר ודחיית התיקון יגרמו לבעיות נרחבות יותר בדוד, מה שגם יצריך מכם להשקיע יותר כסף בתיקונים. 

3.תיקונים – רק עם טכנאים מוסמכים

כשם שיש לכם רופא משפחה קבוע, כך גם חשוב שיהיה לכם טכנאי קבוע עבור תיקון דוד שמש. טכנאי קבוע חוסך מכם את החיפוש המתיש אחר טכנאי ברגע האמת (כשכל מה שאתם רוצים הוא לתקן את הדוד מהר!), אך מעל לכל – אתם זוכים לעבוד עם טכנאי שמכיר את הדוד שלכם ואת התיקונים הקודמים שהוא ביצע. במידה ואתם מתקנים את הדוד לראשונה, הבטיחו כי הטכנאי מנוסה ומוסמך. הטכנאים שלנו ב"עוצמת האנרגיה" – מוסמכים, מנוסים ואמינים!

4.תקלות בדוד לא מצדיקות החלפה של הדוד

שאלת השאלות: האם התקלות בדוד מצדיקות החלפה של דוד השמש? התשובה כמעט וחד משמעית – לא! חשוב להדגיש זאת מאחר ותמיד יהיו "הצדיקים" שיעודדו אתכם להפוך את התקלה בדוד להזדמנות ולהחליף אותו. כמעט כל תקלה בדוד ניתנת לתיקון עם טכנאי מקצועי (ניקוי אבנית, החלפת גוף חימום, דוד לא מחמם, דוד מקצר), כאשר ישנה תקלה אחת המצדיקה את החלפת הדוד – נזילה מהדוד. 

5.לעתים, התקלה היא תוצר של תחזוקה לקויה

מעבר לכך שחשוב לתקן את התקלה, גם חשוב להבין מהי הסיבה לתקלה. לעתים, תגלו כי אתם אלו החתומים על התקלות. במילים אחרות? לא ממש תחזקם את הדוד כנדרש. לדוגמא: 

  • התקלה: דוד השמש לא מחמם

  • הסיבה: הצטברות של אבנית על גוף החימום

  • המלצת הטכנאי לאחר התיקון: להקפיד על ניקוי הדוד וגוף החימום

  • מקפידים על תחזוקה, מונעים תקלות ונהנים ממים חמים!

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital