האחות הגדולה של דוד השמש: המערכת הסולארית הביתית

דוד השמש הוא פתרון סולארי חכם, אך כיום תוכלו ליהנות מפתרון מתקדם אפילו יותר. אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" שמחים להציע מכירה והתקנה של מערכת סולארית לשימוש ביתי. חשוב להדגיש כי המערכת המוצעת לשימוש הביתי אינה המערכת המותקנת על גגות בניינים משותפים.

המותג האמין כרומגן השיק את המערכת הסולארית הביתית "כרומגן סופר", אותה נשמח להתקין גם אצלכם! מהם היתרונות הבולטים של המערכת הביתית?

  • קולטים עם תפוקה גדולה יותר

  • מברזי הבית יוצאים מים חמים יותר

  • מערכת חכמה המונעת הצטברות אבנית

  • אפשרות להתקין קולטים עם זכוכית מחוסמת

האם המערכת הסולארית מתאימה למשפחתכם?

בשונה מדודי השמש שמוצעים בנפחים החל מ-80 ליטרים ועד 200 ליטרים, מערכות סולאריות המיועדות לבתים פרטיים מוצעות בנפח אחד בלבד – 150 ליטרים. המשמעות פשוטה למדי: במידה ואתם חיים בזוג, אין באמת סיבה להתקדם למערכת הסולארית ודוד בנפח 80 ליטרים יספיק לכם. מנגד, משפחות בנות 3-5 נפשות, יכולות ליהנות מפתרון סולארי מתקדם – המערכת הסולארית!

"זה נכון שאפשר לחסוך כסף עם התקנת המערכת?"

נכון מאד. ההתקנה אמנם יקרה יותר מהתקנה של דוד שמש (ובטח שיקרה יותר מהתקנה של דוד חשמל), אך החיסכון הצפוי לכם הוא לשנים. מדוע? משום שהמערכת מאופיינת בקולט שמש ייחודי מאלומיניום. ישנה הפרדה בין החימום המתבצע בתוך הקולט עצמו, ובין המים החמים בהם אתם עושים שימוש בסופו של דבר. כתוצאה מכך, לא מצטברת אבנית ולכן אין כל צורך בטיפולי תחזוקה (ניקוי אבנית) או בהחלפה של הקולט בכל כמה שנים. החיסכון הכספי הצפוי לכם? מאות שקלים בכל שנה!

"תוחלת החיים של המערכת ארוכה?"

נכון מאד! דודי השמש מומלצים להחלפה בכל 10 שנים לערך, ואילו המערכת הסולארית יכולה לעבוד נפלא גם כ-15 שנים (עם תחזוקה גבוהה נדרשת וטיפולים שוטפים מומלצים, תוכלו ליהנות ממנה גם 17 שנים). ההשקעה הכספית שלכם מחזירה את עצמה בחוויית שימוש יוצאת מן הכלל, מים חמים יותר ופטור מהתעסקות באבנית.

התקנת המערכת – פרטים נוספים חשובים:

  • עלות המערכת וההתקנה – בין 4800-6000 שקלים

  • משך ההתקנה: עד כשעתיים

  • ניתן להתקין את המערכת גם על גגות רעפים משופעים

 

התקנת המערכת הסולארית אצלכם בבית – רק עם "עוצמת האנרגיה"! לפרטים נוספים, תיאום פגישה והצעת מחיר – 077-9966745

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital