הדוד תקול? לעתים כדאי פשוט להחליף אותו!

הדוד שלכם לא חסין מפני תקלות, וישנם אביזרים בו שעלולים להישחק והם הגורם לתקלה. המקרה היחיד שבו תיקון יהיה לא אפקטיבי הוא נזילה מדוד השמש בעצמו (המכל של הדוד). 

עם זאת, לא אחת ניתן להפוך את התקלה המטרידה להזדמנות לשדרג את איכות החיים: במקום תיקון דוד שמש, החלפת דוד שמש. 

מתי החלפת הדוד כלל לא מומלצת?

  • תקלה שניתן לתקן בהשקעה של מאות שקלים

  • נפח הדוד – מתאים למספר הנפשות ולשימושים שלכם

  • הדוד חדש (גילו לא יותר מ-8 שנים)

כשהדוד לא מספק לכם את כל המים החמים שאתם צריכים

אז מתי כדאי להחליף את דוד השמש ולא לתקנו? המקרה הראשון: הדוד שלכם קטן מדי ולא מתאים לגודל המשפחה. לרוב מה שקורה הוא שדוד השמש הותקן לפני מספר שנים, כאשר הנפח נבחר בהתאם להרכב המשפחתי באותם הימים. כמה שנים לאחר מכן המשפחה גדלה, ומכל המים (הדוד) לפתע קטן לכם.

מה שקורה הוא שהדוד שהספיק לרחצה נעימה של שני דיירים, כעת לא מצליח למלא אחר צרכיהם של 4 נפשות. האם לעתים כדאי להחליף את הדוד? התשובה היא שכן. דוד בנפח גדול יותר יצליח לחמם יותר מים ולספק לכם יותר מים. לדוגמא: שדרוג דוד של 80 ליטרים לדוד בנפח 120-150 ליטרים המתאים למשפחה.

הדוד בן 12 ובכל יום ישנה תקלה חדשה

תיקון תקלות לא אמור לעלות לכם יותר מכמה מאות בודדות של שקלים (בין 200-600 שקלים). עם זאת, דודים ישנים (כן, גם דודי השמש), עלולים להפתיע אתכם עם שלל תקלות: תיקנתם את הנזילה בקולטים? מחר יהיה זה גוף החימום שהצטברה עליו אבנית. שימו לב כי אינכם משקיעים מאות שקלים בתיקונים והופכים משועבדים לדוד. בכסף שאתם משקיעים בתיקון התקלות, אתם יכולים המון פעמים להחליף את הדוד הקיים (והישן) בדוד חדש. הדוד ישן והתקלות בו פוגעות בחוויית השימוש שלכם? עדיף להחליפו.

"כמה יעלה לי להתקין דוד שמש חדש במקום הדוד הישן?"

אנחנו שמחים להציע לקהל הלקוחות שלנו מבצע חם: ב-2400 שקלים בלבד – התקנת דוד שמש 150 ליטרים + קולט שמש נחושת! 

 

מעוניינים לקבל מאיתנו חוות דעת מקצועית-אובייקטיבית לפני תיקון או החלפה של הדוד? "עוצמת האנרגיה" – אמינות משנת 1975! לתיאום ביקור עם טכנאי מוסמך, פנו אלינו – 077-9966745

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital