הצבת קולטי השמש על הגג – מה חשוב לדעת?

מה מומלץ לכם? לבחור בטכנאי אמין, המגיע מחברה בעלת מוניטין כמו "עוצמת האנרגיה"! מה קצת פחות מומלץ לכם? לקנות חתול בשק עם מתקינים לא אמינים שמתחייבים על דבר אחד – מחיר זול. התקנה מקצועית-אחראית והצבת הקולטים במיקומם האידיאלי? לזה, אל תצפו.

אז איך נופלים בקלות עם הצבת הקולטים?

בשונה מדוד החשמל, דוד השמש כולל חלק ייחודי: קולטים לדוד שמש. הקולטים מוצבים על הגג, כאשר ישנה חשיבות אדירה למיקומם. טכנאי הדוודים שיגיע אליכם, יתחיל את ההתקנה עם התרשמות מגודל הגג והנקודה האסטרטגית והנכונה ביותר להצבת הקולטים. המטרה: להבטיח כי קרני שמש יגעו בצורה נרחבת ומקסימלית בקולטים שעל הגג. מה ההבדל בין טכנאי מקצועי לטכנאי שמתקין "על הדרך"?

  • טכנאי מקצועי יבצע בדיקות מקדימות במטרה להציב את הקולטים במיקום אידיאלי

  • טכנאי מקצועי יציע לבצע בדיקה בקולטים, ולהמליץ על ניקיון חיצוני ופנימי שלהם

  • טכנאי לא אמין יציב את הקולטים במקום פנוי על הגג, וימשיך ללקוח הבא

קולטי השמש הם אלו האחראים על קליטת קרני השמש. מבלי שנוצרת קליטה אידיאלית (לעתים מכנים את הקליטה כ"שיח קולח" בין קרני השמש ובין הקולטים), הרי שהמים בדוד לא יחוממו. 

"זו הסיבה שאין לי מים חמים בדוד?"

זו בהחלט יכולה להיות אחת הסיבות לכך שאין לכם מים חמים בדוד. מדובר על תלונה שכיחה המצדיקה הזמנת טכנאי באופן מידי. הדבר הראשון שעושה טכנאי מקצועי הוא להתרשם חזותית מהדוד ומהקולטים. כך, מיד עם העלייה לגג, עלולה להתגלות הבעיה ראשונה: הקולטים מוצבים כנגד כיוון השמש, זאת מבלי שהם חשופים אליה. קולטים המונחים על הגג באזורים מוצלים או מנוגדים לשמש, הם קולטים שאין בהם כל תכלית! 

חוסכים במעמד ההתקנה? משלמים במים חמים

אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" מתחייבים על טכנאים מנוסים בלבד! לעתים, ישנו רצון לחסוך כסף במעמד התקנת הדוד. במהרה, מבינים עד כמה "הזול הוא היקר". חיסכון של מאות שקלים בהתקנה עם טכנאי מתחיל או חאפר מקצועי, יעלה לכם בהמשך במים חמים שפשוט לא יגיעו אליכם. אנו מזמינים אתכם מראש לפנות אלינו וליהנות מהדיל המושלם: דוד ממותג, התקנה מקצועית ותעודת אחריות. 

לפרטים נוספים אודות מחירי התקנת דוד שמש, מספר הקולטים הנדרש על הגג שלכם וזמינות ההתקנה, פנו אלינו בדף צור קשר

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital