התקנת דוד שמש – התקנת איכות חיים!

אם גם אתם חיפשתם אחר סיבה אחת טובה מדוע להתקין את דוד השמש, לפניכם כמה סיבות טובות:

1.איכות החיים – מים חמים לשירותכם!

כדאי אולי להתחיל בדבר החשוב ביותר: איכות החיים שדוד השמש מספק לכם. אם מותקן אצלכם בימים אלו דוד חשמל, לבטח גם אתם מודעים למנגנון השימוש: עליכם להדליק אותו לפני הרחצה, לא לשכוח לכבות אותו לאחר הרחצה וכן, גם לפתוח בחשש גדול בכל פעם מחדש את חשבון החשמל. עם דוד שמש, אינכם צריכים להיות משועבדים להדלקת הדוד, כיבוי הדוד והגבלת בני המשפחה בזמן הרחצה. כל עוד ישנה שמש בשמים, ממתינים לכם מים חמים בדוד הזמינים לשימושכם.

2.חוסכים מאות שקלים בשנה

לכל אדם ישנה המוטיבציה שלו להתקנת דוד השמש. המוטיבציה שחולקים רבים היא החיסכון הכספי. איך בא לידי ביטוי החיסכון? בכדי לחמם את המים בדוד החשמל, אתם נדרשים להדליק את המתג של הדוד. מאותו הרגע נספרת לכם הצריכה החשמלית המחושבת בחשבון החשמל שלכם. עם דוד השמש, אינכם לוחצים על מתג ואינכם צריכים להתחשבן עם גוף מסוים על חימום המים. השמש היא זו שמחממת את המים (באמצעות הקולטים המותקנים על הגג). החיסכון הפוטנציאלי? מאות (!) שקלים בכל שנה על חימום מים.

3.חוסכים כסף וחוסכים נזקים מכדור הארץ

אז נכון, אין באמת חיים ללא חשמל, אך מסתבר כי ניתן להפחית בקלות בצריכת החשמל. איך עושים זאת? בין היתר עם דוד השמש. כשאתם מחממים את המים בדוד במנגנון חשמלי, אתם פוגעים בכדור הארץ. קולטי השמש "מתקשרים" עם קרני השמש – משאב טבעי שאיננו מתכלה, כך שלא נוצרת כל פגיעה בסביבה. גם אתם יכולים לקחת חלק במעגל הזה: לחסוך ולעשות טוב!

4.משקיעים בדירה? דוד השמש מעניק לכם יתרון!

לרוב, בעלי הנכסים המיועדים להשקעה, בוחרים להתקין דודי חשמל. הסיבה? התקנה מעט זולה יותר. עם התקנת דוד השמש, אתם יוצרים בידול לדירה שברשותכם! שוכרים נוטים לדירות המבססות תנאים לחשבונות חודשיים זולים יותר. התקינו גם אתם את דוד השמש, ואפשרו לדיירים שלכם ליהנות ממשאב טבעי ולתרום לסביבה! מי יוצא מרוצה? כולם! 

  • הנכס שלכם – מושכר!

  • הדיירים – חוסכים!

  • כדור הארץ – מודה לכם!

לקבלת מידע נוסף אודות התקנת דוד שמש צרו קשר

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital