התקנת קולטים על הגג – דגשים חשובים להתקנה

אמנם אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" הם אלו שיבצעו את העבודה, אך דעו גם אתם מה בעיקר חשוב במעמד התקנת הקולטים:

  • בחירת מיקום על הגג להצבת הקולטים

  • מדוע התקנה על גג רעפים ארוכה יותר

  • ובעיקר – מדוע אנחנו מתעקשים לעלות לגג לבד

יש לכם שאלות נוספות, תרצו לתאם התקנה או לברר עלויות? פנו אלינו כבר עכשיו – 077-9966745

התקנה על גג רעפים – מדוע היא לוקחת יותר זמן?

אנחנו ניידע אתכם באשר לזמן העבודה הנדרש לנו, כאשר אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על משך ההתקנה הוא סוג הגג שלכם. גגות רעפים נחשבים לפחות מועדפים ע"י טכנאים, זאת מאחר והעמידה עליהם היא עמידה ב"אלכסון" מאחר והגג משופע. ההתקנה על גגות רעפים ארוכה יותר, זאת מאחר וההתקנה כולה דורשת בזהירות ובתשומת לב מלאה. כל צעד על הגג מחושב, כאשר על הטכנאי לשמור על חייו ולשמור על הדוד והקולטים במקומם. 

אז היכן ימוקמו הקולטים על הגג שלכם?

התקנת דוד שמש עם קולטים לדוד שמש לוקחת בין שעה וחצי לשעתיים. לעתים, ההתקנה מעט מתעכבת מאחר ואנחנו מתעקשים למצוא את המיקום הנכון ביותר להצבת הקולטים. ישנם טכנאים שמעלים את הקולטים לגג, מציבים אותם בנקודה פנויה (ובעיקר נוחה, כזו שלא דורשת מהם מאמץ) ומודיעים בשמחה: סיימנו את ההתקנה! בפועל, קולטים שלא מוצבים במיקום נכון, לא באמת יעשו את העבודה.

הקולטים אמורים לקלוט את השמש, כך שיש למצוא את הנקודה "החמה" ביותר על הגג, זו שחשופה לשמש ובה הקולטים יוכלו לקלוט כמה שיותר. בגגות של בניינים משותפים מציאת אותו ספוט קצת יותר מורכבת, זאת מאחר וכבר מותקנים דודים על הגג. בבתים פרטיים לעומת זאת, קל לנו יותר למצוא את המיקום האידיאלי לקולטים מאחר ומותקן על הגג דוד אחד בלבד. 

מדוע אנחנו לא מאפשרים לכם לעלות איתנו לגג?

המון פעמים אנו נתקלים בבקשה של לקוחות לעלות איתנו לגג. הסיבה? להבטיח כי אנחנו מציבים את הקולטים כנדרש וכי כל ההתקנה מבוצעת בהתאם לסטנדרט הגבוה ביותר. עלייה לגג מסוכנת, וכל עוד אין סיבה לעלות על הגג, כדאי להישאר על הקרקע. במידה ואתם רוצים לראות איך נראה הגג שלכם לאחר ההתקנה, היכן מיקמנו את הקולטים ואיך נראה הדוד, נוכל לצלם לכם את העבודה במלואה בסיום ההתקנה.

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital