חובה בכל התקנה: טיימר ומאיץ חום

במידה וגם אצלכם מותקן דוד החשמל, אנו ממליצים לכם בחום לשדרג את החוויה שלכם עם שני אביזרים:

  • מאיץ חום להתקנה בתוך הדוד

  • טיימר להתקנה על הקיר בסמוך לחדר הרחצה

החום פתאום עולה עם מאיץ החום!

טכנאי של דוד חשמל ימליץ לכם בראש ובראשונה על מאיץ החום. לדודי החשמל מספר יתרונות, אך בעיקר יתרון אחד המזוהה איתם: הם מחממים את המים מהר יותר מדוד השמש. אתם רוצים ליהנות מחימום מהיר אפילו יותר? הכירו את מאיץ החום! כל עוד הוא מותקן אצלכם בדוד, תוכלו גם אתם בתוך 15 דקות מקסימום ליהנות ממים חמים. איך מאיץ שכזה מסייע לכם?

  • התעוררתם מאוחר ואתם חייבים להתרחץ במהירות ולצאת מהבית? הנה הפתרון בעבורכם!

  • רוצים ליהנות מרחצה ספונטנית באמצע היום? מאיץ החום דואג לכם למים חמים תוך דקות!

לקום בארבע בבוקר? הגזמתם, יש טיימר!

אולי אחד החסרונות הבולטים של דוד החשמל הוא הצורך בתפעול ידני שלו. בשונה מדוד השמש שמחמם את המים גם אם יש לכם בהם צורך וגם אם לא, עם דוד החשמל זה עובד אחרת: הוא זקוק לפקודה שלכם. וכך, כל עוד אתם רוצים להתרחץ בבוקר לפני הלימודים, יום העבודה או קפה עם חברים, אתם נאלצים להתעורר לפחות שעה מוקדם יותר להדליק את הדוד. בפועל, גם אתם יכולים להישאר במיטה ולהתכרבל! הטיימר לדוד החשמל מתכנן יחד אתכם את השעות בהן הדוד יהיה דולק. איך זה עובד?

  • תכננו מראש את שעות הרחצה המועדפות עליכם. לדוגמא: 06.00 ו-21.00 בערב

  • הוסיפו לטיימר פקודה: הפעלת הדוד מ-05.00-06.00, ומ-20.00-21.00

  • כך, המים החמים ממתינים לכם בדוד מבלי שאתם צריכים בכל יום מחדש לשלוח פקודה

מה חשוב לדעת? תוכלו לשנות את שעות בטיימר מתי שרק תרצו! כלומר, לא מדובר על "תכנית קבועה" המחייבת אתכם לשעות קבועות, אלא שהטיימר מתאים את עצמו אליכם. 

המטרה: ליהנות מחוויית שימוש ומים חמים!

בסופו של דבר, אתם לא רוצים ליהנות רק ממים חמים, אלא מחוויה נפלאה שתעטוף אתכם. בכוחם של האביזרים – הטיימר ומאיץ החום, לשדרג את חווית צריכת המים. מדובר על התקנות במחירים נוחים לכל כיס. אנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו ולתאם איתנו התקנות עוד היום חייגו או השאירו פרטים בדף צור קשר

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital