כל מה שצריך לדעת על התקנת קולטי שמש

התקנה של דוד שמש כוללת גם (ובעיקר) את התקנת הקולטים על הגג. רגע לפני שנגיע גם אליכם להתקנה חמה במיוחד, דעו גם אתם מהם השלבים המקדימים ואיך מתבצעת ההתקנה.

1.בחירה בנפח דוד המתאים לכם

על גג הבית הפרטי או בבניין בו אתם מתגוררים, יותקן דוד השמש שלכם. ההתקנה מתבצעת כך שהדוד גבוה יותר מהקולטים (הדוד מעל לקולטים). בכדי לבצע את ההתקנה, אתם נדרשים תחילה להגדיר את נפח הדוד המועדף עליכם. דוד השמש הוא סוג של מכל בעל קיבולת מוגבלת – ככל שהדוד יהיה גדול יותר כך יהיו לכם יותר מים חמים. נפח הדוד נקבע בהתאם למספר הנפשות, כאשר הדוד הקטן ביותר הוא של 80 ליטרים והגדול ביותר של 200 ליטרים.

2.בדיקת הגג

השלב השני הוא להגיע אליכם ולבדוק את הגג. מדוע צריך לבדוק את הגג? משום שצריך לתכנן מראש את ההתקנה של הדוד ושל קולטים לדוד שמש. מהם האתגרים הצפויים:

  • בבניין מגורים, יש לוודא כי ישנו מקום לדוד ולקולטים שלכם

  • בבית פרטי, הגג לרוב יהיה גג רעפים. לכן, יש לתכנן מראש את מיקום הקולטים בכדי לצמצם את השהות על הגג במעמד ההתקנה

  • חשוב לדעת: המטרה היא לא למצוא מקום פנוי על הגג, אלא מקום אסטרטגי בו הקולטים יקלטו היטב את השמש

3.הצעת מחיר

נוכל להציע לכם מחיר במעמד בדיקת הגג, אך גם קודם לכן – בשיחת הטלפון. אנו נשאל אתכם מספר שאלות כלליות: האם מותקן לכם כיום דוד שמש על הגג, עד כמה הגג צפוף והאם הגישה בו נוחה (רלוונטי בבניינים משותפים) ומהו סוג הגג. עם גגות רעפים לדוגמא, ההתקנה מורכבת יותר ולכן היא מעט יקרה יותר. אנו מציעים כעת מבצע הכולל דוד בנפח 150 ליטרים + קולט שמש בכ-2400 שקלים בלבד! לפרטים נוספים, פנו אלינו – 077-9966745

4.התקנת הדוד והקולטים

השלב הבא הוא התקנת הדוד והקולטים. ניתן כמובן לבצע את ההתקנה מיד לאחר בדיקת הגג והצעת המחיר, אך בהתאם ללוח הזמנים שלכם גם ניתן לקבוע מועד התקנה אחר. מדובר על התקנה שלא לוקחת יותר משעה וחצי, בשיאה תוכלו גם אתם להשאיר מאחור את חשבונות החשמל המנופחים ולהתקדם למים המחוממים ע"י השמש.

5.בדיקת תקינות הקולטים והדוד

רגע לפני שנרד מהגג, נוודא כי הקולטים מוצבים בזווית הנכונה וכי ההתקנה הושלמה בהצלחה. אנו מבצעים בדיקת תקינות בכדי להבטיח שישנו סנכרון בין הקולטים ובין הדוד. כל שנותר לאחל לכם? רחצה נעימה!

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital