לא רק מים חמים: איכות חיים בחסות המערכת הסולארית!

"אצלי מותקן דוד שמש, לא אוכל לבקש יותר טוב מזה"! זהו משפט שאנחנו שומעים לא מעט. בכנות, אנו שמחים לשמוע עד כמה הלקוחות שלנו שבעי רצון מדוד השמש. עם זאת, יש משהו שמשמח אותנו קצת יותר: הפידבקים המעולים שאנחנו מקבלים מהלקוחות שלנו שהותקנה להם על הגג המערכת הסולארית.

מערכת "כרומגן סופר" מציעה לכם פתרון חימום מים משודרג – טוב יותר, מתקדם יותר וכן, אפילו חם יותר! מה מיוחד כל כך במערכת? 

  • המערכת ידועה כמערכת שמתאימה לאנשים שאוהבים מים חמים. תפוקת הקולטים במערכת גדולה יותר, מה שמאפשר לכם ליהנות מיותר מים חמים

  • זוכרים את האבנית שהייתה מטרידה אתכם בדוד השמש? המערכת הסולארית מונעת הצטברות של אבנית! 

  • המערכת מוצעת בנפח אחד של 150 ליטרים (מתאימה לעד 5 נפשות)

באמת כדאי לוותר על דוד השמש בשביל מערכת סולארית?

ב"עוצמת האנרגיה" אנו מתאימים פתרונות בהתאמה אישית. המשמעות היא שרק לאחר שנלמד אתכם – את השימושים והציפות שלכם, נדע האם המערכת הסולארית מתאימה לכם או לא. כשמבצעים השוואה בין מערכות החימום – דוד שמש ומערכת סולארית, מבינים כי המערכת המתקדמת מחזיקה ביתרונות בולטים:

  • עמידות המערכת – 15 שנים. דוד השמש – בין 10 ל-12 שנים

  • המים המגיעים לברזים בבית – יותר נקיים ויותר בריאים

  • מתגוררים באזורים קרים בארץ? המערכת מתאימה גם לכם!

אז מהי הבשורה הגדולה? תחזוקת דוד השמש הצריכה מכם לנקות את קולטי השמש מאבנית. האם תצטרכו לקרוא לטכנאי לטובת תיקון מערכות סולאריות בעקבות הצטברות אבנית? לא! המערכת מונעת אבנית, מאריכה את חיי הקולט, חוסכת לכם כסף וגם כאב ראש מיותר. המערכת הסולארית לא מספקת לכם רק מים חמים, אלא גם חווית שימוש מדהימה.  

ומה לגבי העלויות? מחיר המערכת - כולל קולט אלומיניום והתקנה, מתומחר אצלנו בין 4800 ל-6000 שקלים. המחיר הסופי יקבע בהתאם להתקנה הנדרשת אצלכם על הגג (סוג הגג, פינוי דוד ישן וכן הלאה).

ומילה אחת על מיתוס גגות הרעפים...

ישנו מיתוס נפוץ שקיבל כמעט מעמד של אמת מוחלטת: על גגות רעפים לא ניתן להתקין פתרונות חימום מתקדמים – דוד שמש או מערכת סולארית. אנחנו לא יודעים מה מציעים טכנאים אחרים, אך אנחנו כן יודעים מהי העוצמה שלנו: התקנות מערכות סולאריות וקולטים על כל גג, בכל התנאים ובכל עונות השנה. 

הבחירה? תמיד שלכם! אנחנו כאן בכדי לייעץ, לשקף יתרונות וחסרונות ולהציג בפניכם את העלויות הכרוכות בהתקנת המערכת הסולארית. לפרטים נוספים, אנחנו זמינים לכם – 077-9966745

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital