למה לתקן את המערכת הסולארית עם עוצמת האנרגיה?

חברת "עוצמת האנרגיה" – איכות ואמינות משנת 1975, סטנדרט גבוה של אחריות מקצועית ולקוחות מרוצים שמחייכים בחזרה לשמש. מדוע לתקן את המערכת הסולארית דווקא איתנו?

1.היכרות עם מבנה המערכת הסולארית

אז מי יכול לתקן מערכת סולארית? טכנאים מנוסים שמכירים היטב את המערכת ואת המבנה שלה. חשוב להדגיש: טכנאי דוד חשמל ושמש (יהיה מומלץ ומנוסה ככל שיהיה), לא יכול בהכרח לתקן מערכת סולארית – ביתית או גדולה. 

2.אמינות, שקיפות ושותפות מלאה מול הלקוחות שלנו

המערכת הסולארית היא מערכת שבאחריותה לספק מים חמים לדיירי כל הבניין (מערכת סולארית גדולה). תיקון מערכות סולאריות מתבצע מולכם בשקיפות מלאה! ב"עוצמת האנרגיה" אנחנו מתחייבים על אבחון יסודי ומקצועי, שיקוף מלא בפניכם אילו תקלות איתרנו, תיאום ציפיות מלא באשר לעלויות התיקון וצפי סיום העבודה. גם כשאנחנו עובדים על הגג, נעדכן אתכם בהתקדמות התיקון. 

3.תיקונים במערכת הסולארית - גם בהתראה קצרה

השאלה היא לא "כמה זמן לוקח לתקן תקלות במערכת סולארית", אלא "תוך כמה זמן יוכל להגיע טכנאי". אנחנו מתחייבים בפניכם על זמינות גבוהה! מערכת סולארית תקינה יכולה להנעים ולחמם את המים לכל הדיירים, אך היא גם יכולה להשבית עשרות דיירים כשיש בה תקלות. זמינות גבוהה לתיקונים קריטית מ-2 סיבות:

  • הטכנאי יכול להגיע רק בעוד חמישה ימים? = פגיעה באיכות החיים של הדיירים

  • כל יום שעובר לא "מטשטש" את הבעיה, אלא מעצים אותה

אנחנו מתקנים את כל התקלות במערכות הביתיות הקטנות וגם באלו הגדולות יותר: החל מניקוי קולטים, דרך טיפול במשאבות ועד תקלות בתרמוסטט. פנו אלינו כבר עכשיו – 077-9966745

4.מחירים הוגנים לתיקון המערכת הסולארית

כאנשים פרטיים להם מותקנת מערכת סולארית קטנה על גג הבית, התשלום עבור התיקון יוצא מכיסכם. מנגד, תיקון מערכות גדולות של בניינים ממומן ע"י קופת הוועד. כך או כך, אנו מתחייבים בפניכם על מחירים הוגנים, אך מעבר לכך:

  • תיאום ציפיות מלא באשר לעלות התיקון

  • אחריות על התיקונים שאנחנו מבצעים

  • גם אם העבודה מתארכת, אנו נשארים נאמנים למחיר שהצענו לכם

התקנה, מכירה ותיקונים של מערכות סולאריות – לבתים פרטיים ולבנייני מגורים משותפים עם "עוצמת האנרגיה"! אבחון יסודי לכל תקלה, תיקונים בסטנדרט הגבוה ביותר ומחירים הוגנים. לפרטים ותיאום ביקור של טכנאי – 077-9966745

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital