לתקן דוד חשמל? התקדמו לדוד השמש!

כשאנחנו מגיעים לתקן דוד חשמל, השאלה הראשונה שאנחנו שואלים היא: "איך לא התקדמתם עד היום לדוד השמש?". התשובה שאנחנו מקבלים כמעט תמיד חוזרת על עצמה: "חיכינו להזדמנות להחליף את הדוד". 

אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" מציעים מכירה, התקנות ותיקונים של דודים – חשמל ושמש. ישנן תקלות בדוד החשמל שלכם? נשמח להציע לכם את השירותים הבאים:

  • אבחון + תיקון של התקלה בדוד החשמל

  • תקלה כהזדמנות!: שדרוג דוד החשמל לדוד שמש חסכוני ומתקדם!

מה עלינו לבדוק לפני שנתקין לכם את דוד השמש?

ראשית, נבחן מהי מידת שביעות הרצון שלכם מהדוד (האם הדוד עמיד ומתפקד / האם בכל "שני וחמישי" אתם קוראים לטכנאי לתיקון תקלה אחרת). במידה ואתם מוציאים מאות שקלים בשנה על תיקון דוד חשמל, עדיף להשקיע אותם בדוד חדש.

בנוסף, יש להתחשב בתנאי ההתקנה: האם יש על גג הבניין שלכם מקום לדוד + קולט משלכם? בבנייני מגורים משותפים ישנו מקום מגובל על הגג, זאת מאחר והדודים והקולטים של כל השכנים מונחים עליו. צוות הטכנאים שלנו יעלה לגג הבניין ויחזיר לכם תשובה במהרה. חשוב להדגיש כי לעתים ישנו מקום על הגג ,אך באזורים מוצלים וקצת פחות אטרקטיבים להצבת קולטים. אנו מתחייבים על חוות דעת מקצועית ואמינה!

"כמה יעלה לי להתקין דוד שמש?"

מחיר ההתקנה משתנה בהתאם ל-2 פרמטרים:

  • נפח הדוד (גודל מכל הדוד). ככל שתבחרו בנפח גדול יותר (בין 80 ל-200 ליטרים), המחיר יהיה גבוה יותר

  • סוג הגג – רעפים או בטון. התקנה על גג הרעפים תעלה לכם קצת יותר.

האם שדרוג לדוד השמש מומלץ בכל מקרה?

התשובה היא שלא. כל עוד עברתם לדירה חדשה והתקנתם בה דוד חשמל רק לפני מספר חודשים, לא נמליץ על שדרוג הדוד. חשוב לציין כי תקלות בדוד אינן "גזרה", אלא שניתן לתקן אותן – מהר ובהשקעה כספית נמוכה יחסית. עם זאת, במידה ודוד החשמל כבר בגיל מתקדם (8 שנים+), יהיה כדאי לשקול את שדרוג הדוד. מה יוצא לכם מזה?

  • חוסכים מאות שקלים על תיקון התקלה

  • משקיעים קצת יותר, אך נהנים מפתרון מתקדם יותר – דוד חדש!

  • דוד השמש מחמם את המים ע"י משאב טבעי ולא מתכלה

  • היתרונות: חוסכים כסף על בסיס חודשי + חימום מים בשיטה ירוקה

 

כעת, אנחנו מציעים מבצע אטרקטיבי לזמן מוגבל. כך תוכלו גם אתם להשאיר חשבונות החשמל מאחור ולהתקדם לחימום המים ע"י השמש: דוד שמש 150 ליטרים + קולט שמש נחושת + התקנה במחיר מעולה!

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital