מאני, מאני: כמה כסף חוסכים עם המעבר לדוד שמש?

דוד השמש יכול לחסוך לכם המון כסף בשנה, ולהפוך את חשבון החשמל שלכם לחשבון שיעלה על פניכם חיוך.

ההשקעה? חד פעמית. החיסכון? בכל יום בשנה!

המון פעמים עולה ההתנגדות: "ההתקנה של דוד השמש יקרה. ייקח לי המון זמן להחזיר את ההשקעה!". ואכן, התקנת דוד השמש מצריכה מכם להיפרד מדוד החשמל, לבחור דוד שמש המתאים לשימושים שלכם ולהתקינו עם טכנאי. כמה זמן לוקח עד שמחזירים את ההשקעה? מהר מאד! ההתקנה מבוססת על השקעה כספית חד פעמית! עם זאת, חימום המים עם דוד השמש יכול לחסוך לכם בכל יום מחדש!

לפני שחוסכים, מחשבים: כמה עולה להפעיל את דוד החשמל?

עד היום, שילמתם כשקל וחצי לשעה בעבור חימום המים עם דוד החשמל. לדוגמא:

  • אם הדוד דולק אצלכם שעה אחת ביום, הרי שבחודש אתם משלמים כ-45 שקלים. בשנה – 540 שקלים.

  • מדליקים את הדוד שעתיים ביום? בחודש אתם משלמים 90 שקלים. בשנה – 1080 שקלים על חימום המים!

הבעיה העיקרית? כל עוד מותקן אצלכם דוד חשמל, אין לכם עוד דרך נוספת לחמם את המים! כך, בכל יום מחדש אתם מדליקים את הדוד, תוך הידיעה כי חשבון החשמל שלכם מתנפח מיום ליום. שכחתם לכבות את הדוד והוא דלק עשר שעות? גם על זה תשלמו!

אז כמה חוסכים עם דוד שמש?

דוד השמש משאיר לכם את הכסף בכיסים, אך השאלה המעניינת את כולם – כמה? השמש בישראל היא אורחת קבועה, וגם בחודשי החורף ישנם ימים בהם ניתן "לנצל" את נוכחותה וליהנות ממים חמים. לפחות שישה חודשים בשנה (מהאביב ועד סוף הקיץ), תוכלו ליהנות מדוד השמש שיחמם בעבורכם את המים. לדוגמא: במידה והדוד דולק אצלכם כשעתיים ביום, הרי שאתם עתידים לחסוך לפחות כ-540 שקלים בשנה!  

אם כולם מתקדמים, למה שאתם תישארו מאחור? השמש יכולה לעבור גם עליכם ולחמם לכם את המים שבדוד! התקנת דוד השמש אפשרית על גג בטון וגם על גג הרעפים. לפרטים נוספים והתקנה במחיר נוח, פנו אלינו במספר המופיע למעלה

כבר שידרגתם את דוד החשמל שלכם וכעת אתם זקוקים לתיקון דוד שמש ? דברו איתנו!

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital