משבר הקורונה? הביקוש לדודי שמש רק עולה

כבר יותר מחצי שנה שנגיף הקורונה מכתיב את סדר היום הציבורי: הגבלות, הנחיות, סגר, מחאות ועסקים שפתוחים במתכונת מצומצמת. אם תחילה רבים חששו בעיקר מההשלכות הבריאותיות שבעקבות התפרצות הנגיף, כיום החשש הגדול הוא דווקא מההשלכות הכלכליות. בעוד ישנם אלו שהוצאו לחופשה ללא תשלום, גם ישנם אלו שאיבדו את מקום עבודתם.

הימים הרבים בבית וההבנה כי צריך להסתגל למציאות כלכלית חדשה, הביאו רבים למסקנה כי עליהם לנסות ולצמצם את ההוצאות החודשיות שלהם. האם העליתם על דעתכם כי שדרוג דוד החשמל שלכם לדוד השמש יוכל להניב לכם חיסכון כספי?

דוד השמש חוסך לכם מאות שקלים בשנה

עד כה המים שלכם חוממו ע"י דוד החשמל? סביר כי גם אתם נאלצים להיפרד בכל שנה ממאות שקלים. התקנה של דוד השמש אולי נשמעת לכם כמו הוצאה כספית לא נחוצה, אך התקנה שכזו היא השקעה לטווח הארוך. מדוע? מים המחוממים ע"י אנרגיה חשמלית עולים לכם כסף. מים המחוממים ע"י משאב טבעי ולא מתכלה – השמש, לא עולים לכם בכלל.

כעת, כשעונת הקיץ ממש בפתח, זהו הזמן האידיאלי בעבורכם להתקין את דוד השמש! כך, במקום להדליק את מתג דוד החשמל על בסיס יומי (ולעתים גם מספר פעמים ביום), תוכלו גם אתם לתת לשמש לחמם את המים מבלי לשלם על כך. 

בימים אלו ישנו רצון לצמצם את ההוצאות החודשיות. מדובר על משימה לא פשוטה, אך רבים לא מודעים לכך שהחיסכון לא צריך תמיד לבוא על חשבון הנוחות ואיכות החיים, אלא להפך. דוד השמש משדרג את חוויית הצריכה שלכם וגם חוסך לכם מאות שקלים בשנה!

דודי השמש מוצעים לכם בנפחים שבין 80 ליטרים ועד 200 ליטרים. מחיר ההתקנה משתנה בהתאם לנפח הדוד שתבחרו, כאשר מובטח לכם בכל מקרה חיסכון כספי. מעוניינים בהתקנה של דוד שמש? פנו אלינו עוד היום!

אז כמה תעלה לכם התקנה של דוד שמש?

משבר הקורונה הוא הרבה מעבר למשבר בריאותי. כיום, אפשר לומר בבירור כי למשבר השלכות חברתיות וכלכליות, שגורמות גם לכם לחשב מסלול מחדש בכל הקשור להתנהלותכם הכלכלית. אנחנו שמחים להציע לכם מבצע התקנה לדוד השמש. בעלות של כ-2400 שקלים בלבד, תוכלו ליהנות גם אתם מהתקנת דוד בנפח 150 ליטרים + קולטים לדוד שמש.

לפרטים נוספים, פנו אלינו כבר עכשיו! "עוצמת האנרגיה" – התקנות, תיקונים ומכירה של דודי שמש – 077-9966745

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital