נפח מומלץ לדוד – איך בוחרים?

טעיתם פעם אחת בבחירת נפח הדוד? לא קרה כלום! עם שדרוג הדוד שלכם, אנו נשמח לייעץ ולהמליץ לכם על דוד בנפח מתאים!

"מהו נפח הדוד הכי מומלץ?"

האמת היא שאין נפח דוד מומלץ, אלא שיש נפח דוד שמתאים לכם ולמשפחתכם. בשונה ממוצרים או אביזרים שמומלצים יותר מאחרים בזכות תכונות ספציפיות, בכל הקשור לנפח הדוד התייחסות היא שונה. הנפח מיצג קיבולת מסוימת (ומוגבלת), כאשר הדרך הפשוטה ביותר להבין זאת היא עם ההדגמה הבאה: 

דמיינו לעצמכם אמבט קטן של תינוקות אל מול אמבט גדול-סטנדרטי. מובן כי באמבט קטן תוכלו למלא פחות מים חמים בהשוואה לאמבט הגדול, כאשר כל אחת מהאמבטיות מוגבלת בקיבולת שלה. דומה הדבר עם נפח הדוד: כל דוד בכל נפח, יכול להכיל כמות מסוימת של מים חמים. לכן, השאלה "מהו נפח הדוד הכי מומלץ" היא שאלה לא נכונה. שאלה מדויקת יותר תהיה: "איזה נפח מתאים לי ולצרכים שלי?". הנפחים המוצעים מתחילים ב-80 ליטרים ומגיעים עד כ-200 ליטרים! 

"אני צריך דוד לי ולאשתי הטרייה. מהו הנפח המתאים לנו?"

זוג מבוגרים המתגוררים ביחד (בני זוג, הורה+ילד, שותפים לדירה וכיוצא בזה), יכולים בהחלט להסתפק בדוד בנפח 80 ליטרים. כל עוד מדובר על הרכב מבוגרים שאיננו עתיד להתרחב להרכב גדול יותר, ההמלצה תהיה על נפח זה. מנגד, במידה ומדובר על בני זוג המתכננים להרחיב את המשפחה, אנו ממליצים להתקין דוד גדול יותר. מדוע? משום שנפח הדוד קבוע ולא ניתן "לשדרגו". במקרים בהם תצטרכו נפח גדול יותר, תיאלצו לרכוש דוד חדש. 

לכן, תכננו מראש את הצריכה העתידית-צפויה לכם ובחרו בדוד בנפח מתאים. דוד שמש בנפח 120-150 ליטרים, יכול להספיק לזוג הורים וזוג ילדים. מתכננים את הצריכה העתידית – חוסכים המון כסף בעתיד!

אנחנו נתאים לכם את נפח הדוד הנכון לכם!

האם אתם צריכים להמר על הנפח המתאים, לבקש המלצות מחברים או לחפש מידע באופן עצמאי? מובן שלא! אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" לא רק מתקינים לכם את הדוד, אלא מייעצים לכם בכל הקשור למותג הדוד, נפח הדוד וסוג הדוד. אנו נשמח לאפיין מולכם את הצורך, להבין כמה מים חמים אתם צורכים בממוצע ואיזה נפח יכול להתאים לכם.

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital