5 מיתוסים נפוצים על דוד החשמל

1."ההתקנה של הדוד היא משחק ילדים"

לא נכון! ישנו מיתוס נפוץ כי התקנה של דוד חשמל היא פשוטה, וכל אחד יכול להתקין את הדוד לגמרי לבד. איך המיתוס הזה נולד? בניגוד לדוד החשמל, התקנת דוד השמש מבוססת גם על הצבת קולטים על הגג, כך שנדרשת עבודה על הגובה. מכך, אנשים הסיקו כי התקנת דוד החשמל היא משחק ילדים, ובאמצעות הדרכה אינטרנטית ניתן להתקין דוד "על הדרך" בחצי שעה. האם כדאי לעשות זאת? מובן שלא.

2."יעלה לנו מלא כסף לחמם את המים בדוד חשמל!"

לא נכון! אנשים שפותחים את חשבון החשמל ומופתעים עד כמה הוא גבוה , מאשימים בעיקר שני דברים: את הדוד ואת המזגן. אז נכון, הפעלת דוד החשמל מצריכה מכם להתחשבן אל מול חברת החשמל. עם זאת, האם אתם יודעים כמה אתם באמת משלמים? מדובר על כשקל וחצי בערך עבור שעת הפעלה. בחישוב פשוט, כ-45 שקלים בלבד לחודש על מים חמים.

3."אתה קם בבוקר להדליק את הדוד, לא אני!"

אין סיבה שתריבו מי צריך לקום להדליק את הדוד בבוקר! התקנת טיימר תפתור לכם את הריב המיותר, ובעיקר – תאפשר לכם להמשיך לישון ולחלום חלומות מתוקים. הטיימר הוא בדיוק מסוג האביזרים שאין סיבה שלא להתקין אותם! איך הטיימר עובד? באופן פשוט למדי: אתם קובעים מראש מתי תרצו שהדוד יידלק, והטיימר מדליק אותו בעבורכם. חוששים כי תשכחו לכבות אותו? אין סיבה לחשוש, הטיימר מפעיל את הדוד וגם מכבה אותו בהתאם להגדרות שלכם.

4."דוד חשמל לא צריך תחזוקה, זה מה שטוב בו"

לא נכון! דוד החשמל בהחלט צריך תחזוקה, וכדאי לתחזק אותו כמה שיותר. התקלות הנפוצות בדוד החשמל הן קצר, דוד שלא מחמם ונזילות. כל עוד אתם מזהים שינוי בתפקוד הדוד, סביר כי ישנה תקלה שמצדיקה בדיקה. כך או כך, כדאי לתאם עם טכנאי ניקוי אבנית בדוד בתדירות של פעם אחת בשנה. המוטיבציה: למנוע הרס מוחלט של גוף החימום.

5."דוד חשמל מגיע רק בנפחים קטנים"

לא נכון! גם אתם חושבים שדוד החשמל מגיע רק בנפחים של 30,45 ו-60 ליטרים? כדאי שתחשבו שוב! ניתן ליהנות מהתקנה של דוד חשמל בנפחים גדולים יותר, עד כ-300 ליטרים! 

רוצים לדעת יותר על דוד החשמל? אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" זמינים לכל שאלה ולמתן ייעוץ מקצועי טלפוני! נשמח להציע לכם דיל אטרקטיבי להתקנת דוד חשמל בדירתכם. לפרטים נוספים, 077-9966745

המאמר נכתב על ידי חברת " עוצמת האנרגיה".

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital