גוף חימום לדוד

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

גוף חימום לדוד - עוצמת האנרגיה

ישנם המון דברים שתוכלו לוותר עליהם או להתפשר עליהם. עם זאת, גם ישנם דברים שממש לא. אחד מהם? תקינות הדוד שלכם! לא משנה אם מותקן אצלכם כיום דוד חשמל או דוד שמש, הרי שגם אצלכם מותקן גוף חימום לדוד. תפקידו של גוף החימום (כפי שוודאי לא תופתעו), הוא לחמם את הדוד. אנחנו ב"עוצמת האנרגיה", שמחים להגיע אליכם לטובת בדיקה והחלפת גוף חימום לדוד. מדובר על אחד החלקים המשמעותיים ביותר בדוד, ועם זאת גם על אחד החלקים שיותר נוטים להציף תקלות.

איתנו, אתם יכולים להיות שקטים! טכנאי מצוות הטכנאים שלנו יגיע אליכם, יאמת את מקור התקלה ויתקן את גוף החימום במקום. גם אתם רוצים להתעניין אודות זמינות טכנאי ומחיר תיקון? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם מיד!

החלפת גוף חימום לדוד עם "עוצמת האנרגיה":

 • מחירים הוגנים – לכל אחד ועבור כל דוד חשמל או דוד שמש

 • אבחון מקצועי ואחראי – החלפה רק במקרים הנדרשים!

 • שירות מהיר ויעיל – אתם קוראים, אנחנו מגיעים!

מזהים תקלה בגוף החימום? דברו איתנו מיד!

ההמלצה שלנו אליכם היא חד משמעית: במידה ואתם מזהים כי ישנה תקלה בגוף החימום, דברו איתנו מיד! הסיבה לכך פשוטה: גוף חימום לדוד עם תקלה, לא ימלא את תפקידו והמשמעות ברורה – המים בדוד לא יחוממו. כך, אתם יכולים למצוא עצמכם ללא האפשרות להתרחץ במים חמים. בעיות מטבען לא נעלמות כך סתם, וככל שתדחו את פתרון הבעיה, כך ישנו סיכוי כי היא אף תהפוך מורכבת יותר. גוף חימום לדוד ניתן להחליף במהירות, כך שאין כל סיבה לדחות את התיקון.

"למה גוף החימום נוטה להציף תקלות?"

גוף החימום הוא בדיוק מסוג הדברים שאי אפשר איתם (כן, הוא עושה לעתים צרות), אך גם אי אפשר בלעדיהם. מבלי שמותקן אצלכם גוף חימום לדוד, אין כל תכלית לדוד שכן הוא לא יחמם את המים. עם זאת, ישנה בעיה: גוף החימום נמצא בסביבה המעודדת התפתחות אבנית. כידוע, האבנית היא סוג של אויב (כן, כן, מדובר על אותה אבנית מהקומקום החשמלי שלכם). בעת שהיא תופסת את מקומה על גוף החימום, היא מונעת ממנו לבצע את תפקידו. גוף חימום לדוד עם אבנית אמנם עלול לפגוע בתפקודו, אך החלפתו מהירה ופשוטה. 

"רגע, זה אומר שאצטרך להחליף את גוף החימום כל הזמן?"

דוד איכותי יכול לחמם לכם את המים גם יותר מעשור! הכל תלוי אמינות מותג הדוודים ומידת התחזוק שלכם. כשמדברים על תחזוק, מדברים על החלפת חלקים שונים בדוד שהגיעו למצב של בלאי. דוגמא לכך היא גוף חימום לדוד. מדובר על החלפה מהירה ועל תיקון שנחשב לפשוט מאד. התדירות המומלצת להחלפת גוף החימום נשענת על שני פרמטרים:

 • במידה וישנה תקלה בגוף החימום, החליפו אותו מיד

 • גם אם גוף החימום תקין, מומלץ להחליף אותו בכל חמש שנים

"זה נכון שחשבון חשמל מנופח יכול להעיד על תקלה בגוף החימום?"

עקרונית, התשובה חיובית. הבעיה היא שקשה מאד לקשר בין חשבון חשמל מנופח ובין תקלה בגוף החימום. צריכה חשמלית מוגברת יכולה להיות תוצר של עוד המון דברים, כך שהמון פעמים אנשים לא מעניקים לה חשיבות רבה ("כנראה שהחודש הגזמנו...").

תמונות מהתקנות אחרונות

"איך אני אמור לדעת שיש תקלה בגוף החימום?"

שאלה מצוינת! למעשה, גוף חימום לדוד שאיננו תקין, יכריז על כך בפניכם בצורה גלויה וברורה. האינדיקציה הטובה ביותר להבין כי ישנה תקלה בגוף החימום, היא מידת החימום של המים. במידה והמים בדוד לא מתחממים בצורה מגמתית (יום אחר יום), ישנה סבירות גבוהה כי ישנה תקלה בגוף החימום. הסיבה היא שהאבנית עוטפת את גוף החימום, מה שמונע ממנו לתפקד ולחמם את המים. 

שימו לב: לא אחת, גם קצר בדוד יכול להיות אינדיקציה טובה לבעיות בגוף החימום. אנו ממליצים בחום שלא להזניח את הטיפול בדוד, ולקרוא לנו בעת שחווית השימוש שלכם נפגעת. אנו נבדוק את גוף חימום לדוד, נאתר תקלה ונתקן אותה במקום! 

גם אתם רוצים להחליף גוף חימום לדוד שלכם? אתם קוראים, עוצמת האנרגיה מתייצבים! אמינות, מקצועיות, ותק וניסיון מרשים – כל מה שאתם צריכים במעמד החלפת גוף החימום שלכם. פנו אלינו עוד היום לתיאום ביקור טכנאי.

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital