דוד שמש כרומגן

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - דוד שמש כרומגן

התקנת דוד שמש איכותית, טכנאי אמין, תעודת אחריות ומחירים הוגנים – זה מה שאתם מקבלים כשאתם בוחרים בהתקנת דוד שמש כרומגן עם "עוצמת האנרגיה"! גם אתם רוצים להתקדם לדוד שמש? אתם נמצאים במקום הנכון! על גג רעפים או על גג בטון, 80 ליטרים או 200 ליטרים – אנו מבצעים התקנות בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם!

הצטרפו גם אתם לכל הישראלים שנהנים כיום ממים חמים הודות להתקנת דוד שמש כרומגן! מעבר למים חמים כמעט בכל ימות השנה, אתם עתידים ליהנות מצריכה חשמלית נמוכה יותר, ואפילו לעשות משהו טוב למען כדור הארץ. 

כן, ניתן להתקין דוד שמש על גג הרעפים!

המון פעמים אנו נשאלים האם ניתן להתקין דוד שמש כרומגן על גג רעפים. התשובה כמובן – חיובית. מדובר על התקנה מורכבת יותר, הדורשת בניסיון רב גם בהתקנת דוודים וגם בעבודה על הגובה. ההתקנה מורכבת יותר מאחר וגג רעפים בנוי בצורה אלכסונית שמאתגרת את הטכנאי. גג בטון לעומת זאת הוא גג ישר המבסס תנאים לעבודה נוחה יותר. 

על כל פנים, לפני שתאם אתכם התקנה, נערוך מולכם תשאול קצר בכדי להבין מהם הצרכים שלכם. בין היתר, נברר האם אתם גרים בבית פרטי, בניין מגורים, האם הגג הוא גג רעפים או בטון. כך או כך, אנו מתחייבים על התקנה מקצועית ואחראית של דוד שמש כרומגן.

מחירים מפתיעים? כן! הפתעות על מחירים? לא!

אולי הדבר החשוב לנו ביותר הוא חווית השירות שאנו מעניקים. כלקוחות, אתם הנכס היקר לנו ביותר. עם התקנת דוד שמש כרומגן, חשוב לנו ליידע אתכם בכל העלויות הכרוכות בהתקנת דוד השמש עוד לפני שנגיע אליכם. שמענו אינספור סיפורים על מתקינים שהוסיפו שלל תוספות ושדרוגים, מבלי ליידע את הלקוח. אנו מאמינים בחווית שירות אחרת – אמינה, ישרה ושקופה!

לפני ההתקנה, תקבלו מאיתנו פירוט מלא עם שורה תחתונה: כמה עולה לכם להתקין דוד שמש כרומגן. אנו אוהבים מאד להפתיע אתכם מחירים הוגנים, אך בטח שלא מאמינים במחירים שהם בגדר הפתעה בלתי צפויה. 

ועכשיו, במבצע!: אנו שמחים להציע לכם התקנת דוד שמש בנפח 150 ליטרים, החל מ-1300 שקלים! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו, או להשאיר לנו פרטים. אנו נשוב אליכם מיד!

המפתח לרחצה נעימה ומפנקת? נפח הדוד!

אז נכון, אחד הדברים החשובים ביותר עם התקנת דוד, הוא בחירה במותג דוודים אמין. ולכן, המון פעמים הדרישה היא להתקנה של דוד שמש כרומגן. הדבר השני המשפיע על חווית הרחצה שלכם הוא הבחירה בנפח דוד מתאים. המפגש שלנו עם הלקוחות, לימד אותנו כי לא כולם מודעים לסוגיית הנפח. אז מה זה בצעם אומר?

אפשר לדמות את דוד השמש לבקבוק מים. כידוע, בקבוק שתייה קטן מתאים לאדם אחד. בעת ששני אנשים חולקים את הבקבוק הקטן, ישנו חשש כי אחד מהם ישאר צמא. דומה הדבר עם דוד שמש כרומגן: בכדי שכל בני הבית יוכלו ליהנות ממים חמים, יש לבחור בדוד מספיק גדול שיוכל לספק מים חמים לרחצה של כל אחד מכם.

אנו ממליצים על נפח הדוד בהתאם לשני פרמטרים:

 • אופי השימוש שלכם וצריכה משוערת של מים חמים

 • מספר הנפשות בבית (אין כל חשיבות לגילאים, זאת מאחר וכולם מתרחצים)

הדוודים מוצעים בנפחים של בין 80 ליטרים ל-200 ליטרים. לזוג צעיר נמליץ על הדוד הקטן ביותר, בעוד למשפחה עם שלושה ילדים על הדוד בנפח הגדול ביותר.

תמונות מהתקנות אחרונות

התקנת דוד שמש כרומגן עם צדיקים!

לקוחות שמעוניינים להתקין או להחליף דוד שמש כרומגן, מחפשים אחר צדיקים, ובצדק. אנחנו לא אלו שמגדירים את עצמנו צדיקים, אלא דווקא קהל הלקוחות הנאמן שלנו. אנו מתגאים ב-38 שנות ותק במקצוע – כך שאתם יכולים להיות שקטים כי אתם מפקידים את מלאכת התקנת דוד שמש כרומגן אצל הטובים ביותר! מהי הפרשנות שאנחנו מעניקים למילה "צדיק"?

 • אמון ושקיפות – לכל לקוח ועבור כל שירות (מהחלפת גוף חימום ועד התקנת דוד)

 • אבחון תקלות בצורה אחראית ומקצועית

 • מחירים הוגנים הנצמדים לסטנדרט המקובל בשוק

 • זמינות גבוהה ומענה מהיר לכל לקוח שלנו

אז מה אתם צריכים לעשות בשביל המקלחת החמה הבאה שלכם? לשבת רגל על רגל – אנחנו עושים הכל בשבילכם! לתיאום ביקור טכנאי, פנו אלינו עוד היום! דוד שמש כרומגן – רק עם "עוצמת האנרגיה!"

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital