החלפת גוף חימום לדוד

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - החלפת גוף חימום בדוד

אז נכון, הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק בו הוא הדוד שלכם. עם זאת, מי אמר שאתם צריכים להיות אלו שמתעסקים בו? ברוכים הבאים אל "עוצמת האנרגיה"! במידה ואתם זקוקים לשירות של החלפת גוף חימום בדוד, יש לכם אל מי לפנות! אנו מבצעים החלפת גוף חימום בדוד רק לאחר שמיצינו את כל אפשרויות התיקון. 

מדוע כדאי לבצע החלפת גוף חימום בדוד במיידי? גוף החימום נחשב לאחד החלקים החשובים ביותר בדוד. מבלי שהדוד מספק לכם מים חמים – לרחצה ולשטיפת כלים, הרי שאין לו כל משמעות. תקלות בגוף החימום משפיעות באופן ישיר על חווית השימוש שלכם, ועל היכולת שלכם ליהנות ממים חמים זמינים. המים לא מתחממים או שהדוד מקצר? כנסו לדף צור קשר והשאירו לנו פרטים או התקשרו למספר שמופיע למעלה

תקלות בגוף החימום – איך תזהו אותן?

בשונה מתקלות אחרות בדוד, את התקלות בגוף החימום תוכלו לזהות די בקלות:

 • התקלה השכיחה ביותר היא דוד שאיננו מחמם את המים. הדלקתם את הדוד לשעתיים שלמות אך המים עדיין קרים? זוהי נורה אדומה שאין להתעלם ממנה. מיותר לחכות למחר בכדי "לראות אם יהיה בסדר" – דוד שלא מחמם פעם אחת, לא יחמם גם בפעמים הבאות. החלפת גוף חימום בדוד במקרים שכאלו תהיה בלתי נמנעת, ויפה שעה אחת קודם.

 • דרך נוספת לאבחן לגמרי לבד תקלה בגוף החימום, היא בעת שהדוד מקצר. מה זה בעצם אומר? בעת שאתם לוחצים על המתג של הדוד, הוא מקפיץ את החשמל בבית. תקלה שכזו איננה תמיד מבשרת בהכרח על תקלה ישירה בגוף החימום, אך מדובר על "סימפטום" שכדאי לבדוק.

אחת ולתמיד: למה צריך להחליף את גוף החימום?

מצד אחד, דוד שמש איכותי יכול להיות בשימושכם גם יותר מ-10 שנים! עם זאת, לעתים יש צורך בהחלפתם של חלקים מסוימים, כמו גוף החימום. החלפת גוף חימום בדוד מומלצת אחת לחמש שנים לערך, ולא במקרה. גוף החימום נמצא בסביבה המאתגרת ביותר – בסביבה מימית. כתוצאה מכך, הסבירות כי הוא יפתח אבנית, גבוה עד מאד. האבנית איננה רצויה, וההשפעות שלה בהכרח יהיו שליליות.

בעת שמזהים הצטברות אבנית על גוף החימום, יש לנקות אותה במיידי. הבעיה היא שלעתים ישנה הזנחה ממושכת של ניקוי האבנית, עד לכדי מצב שאין ברירה אחרת, אלא לבצע החלפת גוף חימום בדוד. הצטברות האבנית אולי בלתי נמנעת, אך חשוב להבין כי החלפה של גוף החימום אפשרית, פשוטה ומתבצעת במהירות! 

טיפ מאיתנו: דאגו לניקוי האבנית מגוף החימום

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם האבנית? לנקות אותה! אל תחכו לרגע בו גוף החימום יפסיק לעבוד. כל עוד ישנה אפשרות להקדים תרופה למכה, למה שלא בעצם? טכנאי מטעמנו יוכל להגיע אליכם ולנקות את האבנית מגוף החימום. מדובר על מעין עבודת תחזוק בסיסית, שמטרתה למנוע מצב בו גוף החימום מפסיק לעבוד ללא הודעה מוקדמת. 

תמונות מהתקנות אחרונות

הקשר בין נפח הדוד ובין הצורך בהחלפת גוף חימום

אז מה עוד חשוב לדעת על החלפת גוף חימום בדוד? המטרה ברורה: לשמור על הדוד שלכם תקין, ולמנוע מצב בו תמצאו עצמכם עם דוד תקול ועם ימים ללא רחצה מפנקת. לכן, חשוב שגם אתם תדעו: דוד בנפח גדול מצריך מכם להחליף את גוף החימום בתדירות גבוהה יותר. מדוע? משום שהדוד הוא סוג של מכל גדוש במים. דוד גדול עובד קשה יותר בכדי לחמם את המים, מה שגם מעלה את הסבירות להצטברות מאסיבית ועיקשת יותר של אבנית. 

דוד קטן יותר לעומת זאת, עובד פחות קשה, כך שגם הצטברות האבנית (שבכל מקרה בלתי נמנעת), קטנה יותר. כידוע, הדוודים מגיעים בנפח של 80, 120, 150 ו-200 ליטרים. אין נוסחה מדויקת לפיה כדאי לתאם החלפת גוף חימום בדוד, אך בהחלט כדאי להתייעץ איתנו באשר לניקוי האבנית או החלפת גוף החימום במקרים הנדרשים. 

אז למה לבצע החלפת גוף חימום בדוד איתנו?

 • מקצועיות – נבצע החלפה רק במקרה בו לא ניתן לתקן את גוף החימום.

 • שקיפות ואמינות – נפרט בפניכם את התקלה, מהו התיקון הנדרש ומהו זמן המשוער לתיקון

 • מחירים הוגנים כחלק בלתי נפרד מאג'נדת השירות שלנו

 • זמינות גבוהה אליכם – השאירו לנו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

החלפת גוף חימום בדוד – רק עם "עוצמת האנרגיה"!

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital