התקנת דוד שמש

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - התקנת דוד שמש

על דבר אחד לא תהיו מוכנים להתפשר: על רחצה מפנקת, מבושמת וחמימה – בדיוק כמו שאתם אוהבים! למעשה, אינכם צריכים להתפשר, בטח לא כשאת בוחרים בשירות התקנת דוד שמש עם "עוצמת האנרגיה"! אנחנו מבצעים התקנות דוודים בכל הנפחים, של כל המותגים ובכל תנאי התקנה. גם אתם רוצים לתעל את קרני השמש למים חמים בדוד? דברו איתנו עוד היום! נשמח להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ונוחה! החלפת דוד שמש הנשענת על 38 שנות ותק – כל שתוכלו לבקש!

מחיר התקנת דוד השמש אצלכם בבית

חשוב לנו לתמחר שירות של התקנת דוד שמש במחיר נוח והוגן לכל לקוח. אנחנו מאמינים כי לא מדובר על מותרות, אלא על צורך בסיסי שיש לכל אדם. ישנם אנשים שמתרחצים יותר מפעם אחת ביום, כך שהדוד משחק תפקיד דומיננטי ומשפיע ישירות על איכות החיים שלכם. אז כמה עולה אצלנו דוד שמש? איתנו לא צריך הנחות ומבצעים – אנחנו מציעים מחירים נוחים כל השנה!

כעת, אנו שמחים להציע דיל של התקנת דוד בנפח 150 ליטרים החל מ-1300 שקלים בלבד! לשאלות, התייעצויות, פרטים נוספים ותיאום ביקור של טכנאי, פנו אלינו! 

"תוכלו להתקין אצלי את הדוד בכל מקרה?"

שיחת הטלפון הראשונה שלנו עם הלקוח, היא שיחה בה אנחנו מוסרים מידע ומקבלים מידע. התקנת דוד שמש אפשרית ברוב המקרים, אך חשוב לנו להבטיח כי ישנם תנאי התקנה בסיסיים שיאפשרו את ההתקנה. לרוב, מה שבעיקר נדרש הוא מקום על הגג של הבניין בו אתם גרים. תנאי סף נוסף שחשוב להבטיח הוא גג שניתן לבצע עליו התקנה. ישנם גגות "מאתגרים" יותר כמו גג רעפים, שיש לבדוק מראש את התנאים בו על מנת לקבוע האם התקנת דוד שמש אפשרית.

אנחנו מגיעים אליכם לטובת ביצוע כל הבדיקות המקדימות הנדרשות. על מה אנחנו מתחייבים בפניכם?

 • בדיקה מקצועית, יסודית ועניינית, בסופה נמסור לכם את חוות דעתנו

 • נמליץ לכם על נפח הדוד המתאים ביותר לדפוסי השימוש שלכם

 • התחייבות על מחיר הוגן בעבור התקנת דוד שמש

"מהו נפח הדוד שאתם ממליצים עליו בהתקנת הדוד?"

אין נפח אחד מומלץ, אלא שיש את נפח הדוד שמתאים לתא המשפחתי שלכם. ישנם דוודים בנפחים שונים – החל מ-80 ליטרים ועד 200 ליטרים. כל דוד יכול להכיל כמות מסוימת ומוגבלת של מים חמים, שכל אחד מבני המשפחה רוצה ליהנות מהם. המטרה היא למנוע מצב קלאסי, בו במהלך שעת הרחצה המים החמים נגמרים. ניתן למנוע מצבים כאלו שלאחד מספיקים המים ולאחר לא, זאת עם התאמת הנפח המתאים לכם. 

לכן, נברר אתכם כמה אנשים מתגוררים בבית, ובעיקר: כמה פעמים ביום אתם מתרחצים. בהתאם לתשובות שלכם, נוכל להמליץ לכם על נפח הדוד המתאים לכם ביותר. לדוגמא: דוד של 80 ליטרים מומלץ לזוג. עם זאת, במידה ומדובר על זוג שמתקלח פעמיים ביום ולא משתמש במדיח כלים אלא רוחץ כלים בכיור, נמליץ על דוד בנפח גדול יותר – של 120 ליטרים.

תמונות מהתקנות אחרונות

התקנת דוד שמש – מה היא כוללת?

הדילים שאנחנו מציעים כוללים גם את הדוד בעצמו וגם את ההתקנה. אצלנו אתם משלמים מחיר פיקס לכל הנדרש, מבלי שצצות תוספות תשלום קטנות שלא נערכתם אליהן. המחיר שאנחנו מציעים אם כן כולל:

 • שיחת היכרות ואפיון צורך מולכם

 • הובלת הדוד עד אליכם

 • ההתקנה בפועל

 • בדיקת תקינות הדוד

אחריות במעמד ההתקנה – באחריות!

אנחנו לא מתפשרים על איכות ההתקנה, אך בעיקר לא מתפשרים על הדבר הבסיסי ביותר: אחריות! כל עוד מותקן אצלכם דוד דרכנו, תקבלו תעודת אחריות. אנחנו עובדים אך ורק עם חברות שמעניקות אחריות, כך שאתם תוכלו להיות שקטים. התרחיש האידיאלי הוא שלא תצטרכו להשתמש כלל בתעודת האחריות, אך חשוב מאד שגם לכם תהיה תעודה שכזו שמעניקה בעיקר שקט נפשי.

הטבה מיוחדת מחכה לכם עם התקנת דוד שמש!

חווית הלקוח ניצבת בראש סדר העדיפויות שלנו! כעת, אנו שמחים להפוך את ההתקנה שלכם למשמחת אפילו יותר: כל מי שמזמין התקנה דרך האתר שלנו, מקבל מתנה בשווי של 350 שקלים: מגן אבנית ללא כל עלות! לפרטים נוספים אודות התקנה, זמינות הטכנאים והתאמת דוד בהתאם לצרכים שלכם, פנו לעוצמת האנרגיה עוד היום בדף צור קשר

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital