חשמלאי דודי חשמל

התקנת דוד חשמל בעל תו תקן בציפוי אמייל + התקנה
החל מ1300
image
שסתום ביטחון + שסתום אל חוזר + ברז ניתוק
מתנה!
לפונים דרך האתר
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - חשמלאי דודי חשמל

חשמלאי דודי חשמל

עבור התקנה של דוד חדש או תיקון תקלה בדוד קיים, כל שתבקשו הוא טכנאי מקצועי, אמין ואחראי. לצד אנשי מקצוע נפלאים שעושים שם טוב לענף הטכנאים, גם ישנם אלו שאפשר לתאר אותם בהמון דרכים, אך לא כ"אנשי מקצוע". אצלנו ב"עוצמת האנרגיה", תוכלו גם אתם ליהנות משירות מקצועי הניתן ע"י חשמלאי דודי חשמל. על מה אנו מתחייבים בפניכם?

 • טכנאי מקצועי ובעל ניסיון רב באבחון תקלות, פתרון תקלות והתקנת דוודים

 • שירות מהיר וזמין – גם בהתראה של "מהיום להיום"

 • שירות מכירה ותיקונים למותגי הדוודים המובילים: כרומגן, אמקור, אידאל ועוד...

 • אחריות מלאה על כל התיקונים הניתנים ע"י הטכנאים שלנו

מאחר ושירות הניתן ע"י חשמלאי דודי חשמל הוא לא שירות שאתם צורכים בתדירות גבוהה, חשוב שגם אתם תדעו ממה להיזהר. לפניכם, כמה ציטוטים אפשריים בשיחות היכרות עם אנשים המכנים עצמם טכנאים. 

לייעוץ ראשוני או תיאום ביקור של טכנאי מקצועי לדוד, פנו אלינו!

"איזה תקלות? עזוב אותך, תחליף את הדוד"

הטכנאי שאתם מדברים איתו מנסה להוריד אתכם בכל מחיר מתיקון התקלה בדוד? והנה לכם, טכנאי לא אמין! כל טכנאי שמכבד את עצמו, לא ימהר להמליץ לכם להחליף את הדוד. תקלות שונות, גם אלו נתפסות בעבורכם כמבשרות על השבתת הדוד, ניתן כמעט תמיד לתקן. רק לאחר שנבחנו כל האפשרויות ובוצעו כל הבדיקות המקצועיות, ניתן להמליץ על החלפת הדוד. אתם מזהים שיחת מכירה שדוחקת אתכם לפינה? תודה, לא.

"נולדה לכם ילדה? בשעה טובה! כדאי לכם להחליף את הדוד"

החלפת דוד לדוד בנפח גדול יותר אכן מומלצת, אך השאלה מתי. הדוודים מוצעים בנפחים שונים – מ-80 ליטרים ועד דוד בנפח של כ-200 ליטרים. במידה ומותקן אצלכם דוד בנפח 150 ליטרים ואתם רק 3 נפשות (כן, עם התוספת החדשה למשפחה), אין כל סיבה להחליף כעת את הדוד. דוד בנפח של 150 ליטרים מותאם לבין 4-5 דיירים. שימו לב מתי ההמלצות החמות שניתנו לכם אכן משקפות מקצועיות, ומתי מדובר על אינטרס ברור לדחוף לכם מוצר שאין לכם בו כל צורך.

"אין לי המלצות, שכחתי לבקש מהלקוחות שלי"

לפני שאתם מתאמים ביקור עם חשמלאי דודי חשמל, לגיטימי שתבקשו המלצות. כיום, מרבית ההמלצות פרוסות באתרי הבית, אך גם ניתן לדרוש בהמלצות ישירות מהטכנאי. במידה ואתם מדברים עם טכנאי שלא יכול לספק לכם המלצות, אל תתעלמו מהנורה האדומה. לרוב, הסירוב לשלוח לכם המלצות ילווה גם בתירוצים שלא מכבדים לא אתכם ולא את ה"טכנאי". אנו נשמח לחלוק אתכם המלצות מלקוחות מרוצים להם מכרנו, התקנו ותיקנו דוודים. 

"אוכל להגיע אליך בעוד שבועיים. מסתדר?"

שירות טוב לא מבוסס אך ורק על מקצועיות, אלא גם על זמינות. כל עוד מדובר על תיקון תקלה בדוד, הרי שזמינות הטכנאי קריטית! בזמן שהדוד תקול, לא רק שאתם לא יכולים ליהנות ממים חמים, אלא שגם אותן תקלות יכולות לפגוע בעוד חלקים נוספים בדוד ובתפקודו הכללי. זמינות גבוהה מובטחת לכם איתנו, ובאפשרותכם גם להזמין חשמלאי דודי חשמל מהיום להיום!

תמונות מהתקנות אחרונות

"אין לי מחיר לתת לך, אבל אני הכי זול שיש"

הטכנאי שאתם מדברים איתו מתעקש שלא לתת לכם מחיר בטלפון? הנה לכם, שיחה עם טכנאי לא אמין! הצעת מחיר בטלפון היא הדבר הבסיסי ביותר, גם אם לא ניתן להתחייב על המחיר כמחיר סופי. אותם טכנאים שמתעקשים לא לתת מחיר בטלפון, הופכים את אותם לקוחות תמימים ללקוחות שבויים. לרוב, לאחר תיקון הדוד, תסוכם העבודה בעלות מנופחת ולא פרופורציונאלית. אנחנו לעומת זאת, מתחייבים להציע לכם מחיר בסיסי, תוך שניידע אתכם באשר לתוספות אפשריות. 

"איתי אתה לא צריך תעודת אחריות. תהיה שקט"

תיקון בדוד חשמל ע"י חשמלאי דודי חשמל ללא תעודת אחריות? תודה, לא. בעוד טכנאים מקצועיים שלוקחים אחריות על העבודה שלהם יעניקו לכם תעודת אחריות, הטכנאים החאפרים, לא. ישנה סיבה טובה מדוע ישנם אלו שלא רוצים להתחייב על אחריות: הם יודעים בעצמם כי האבחונים שלהם אינם יסודיים והתיקונים הם לא בדיוק המקצועיים ביותר. תעודת אחריות על תיקון היא משהו שלא כדאי להתפשר עליו, בשום מחיר. אנחנו כאמור, מעניקים לכם תעודת אחריות בעבור כל תיקון בדוד.

"אין לי מה לבדוק את הדוד, זו התקלה. בוודאות"

בשיחת הייעוץ בטלפון, נוכל להתרשם מתיאור התקלה ולשער מהי התקלה שנאבחן בדוד. עם זאת, חשוב להדגיש: בכדי לתקן את הדוד, יש לבצע בדיקה מקצועית ויסודית ולא ניתן להסתמך על תיאור טלפוני בלבד. הטכנאים שרק רוצים לסגור עסקאות ו"לתקתק" כמה שיותר לקוחות ביום, ינקטו בכל קיצור דרך אפשרי, גם אם זה אומר לדלג על בדיקת הדוד לפני התיקון. העריכו טכנאים שמתעקשים על בדיקת הדוד, גם אם זה לוקח עוד זמן ומעכב אתכם. 

"אני מתמחר בזול כי אני טכנאי טוב"

גם אתם רוצים לעבוד עם חשמלאי דודי חשמל במחיר נוח, וזה מובן. עם זאת, שימו לב מתי המחיר הנוח שמוצע לכם הוא מחיר זול ומחשיד. טכנאים שמציעים מה שנקרא "מחירי רצפה", הם טכנאים שאין להם יותר מדי מה להציע ברמה המקצועית. בכדי ליהנות מעבודה בכל זאת, הם מציעים מחירים נמוכים לתיקונים בינוניים, ולרוב גם ללא תעודת אחריות. אנחנו שמחים להציע מחירים הוגנים לכל התיקונים, אך המחיר האטרקטיבי שלנו לא בא על חשבון אחריות מקצועית, אמינות והתחייבות לשירות מצוין.

אז איך שומרים על המים בדוד חמים? עם "עוצמת האנרגיה"! אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, שאלות אודות מותגי הדודים, הכוונה באשר לנפח הדוד המומלץ ביותר ותיאום עם טכנאי. אנו זמינים לכם גם עכשיו

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital