טכנאי דוד שמש

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - טכנאי דוד שמש

כשאתם מזמינים טכנאי דוד שמש עבור התקנה אצלכם בבית, אתם לא יודעים מי יגיע אליכם. אתם מעט חוששים, ובעיקר רוצים להיות בטוחים כי הטכנאי יהיה מקצועי, אמין ואדיב. אז האמת היא שכל עוד אתם מזמינים התקנה לדוד דרך "עוצמת האנרגיה", אתם בהחלט יכולים לדעת מי יגיע אליכם: טכנאי דוד שמש מקצועי, אמין, אחראי והוגן! 

אנו נשמח להפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים, ולאפשר גם לכם ליהנות ממים חמים בדוד השמש שלכם! אנו מתגאים ב-38 שנות ותק, במחירים נוחים והוגנים, בזמינות מיידית ובאמינות לכל אורך הדרך. מעוניינים בשירות תיקון לדוד שמש או התקנה לדוד? טכנאי דוד שמש בדרך אליכם! 

טכנאי דוד שמש – מה בעיקר חשוב?

לא משנה כמה הדוד שתבחרו יהיה ממותג כל עוד הטכנאי לא יהיה מקצועי. אנחנו מאמינים כי התקנה מצוינת מבוססת על שני פרמטרים: 

 • איכות הדוד שבחרתם (מותג הדוד)

 • איכות המתקין

בכדי להמחיש את חשיבותו של טכנאי דוד שמש בתהליך, ניתן לתת את הדוגמא הבאה: חומרי גלם מצוינים לא מספיקים בכדי להפוך אותם למטעמים משובחים, אלא שנדרשת גם יד מקצועית של שף. שף מקצועי ויצירתי ידע לשחק עם מרקמים, צבעים וטעמים וליצור מנה משובחת! בדיוק כך גם עם טכנאי דוד שמש: ניסיון ומקצועיות מאפשרים לטכנאי לבצע התקנה בסטנדרט הגבוה ביותר, לאבחן ולפתור תקלות ולעמוד אל מול אתגרים שונים הצפים תוך כדי עבודה. טכנאי לא מנוסה ולא מקצועי? ככל הנראה יבצע התקנה בינונית שבסופו של דבר אתם תשלמו את המחיר שלה. 

זמינות הטכנאי – עד כמה היא חשובה?

חשובה עד מאד! אנחנו לא מאמינים ב"לעבוד מהר", אלא מאמינים בזמינות גבוהה! מה זה אומר? שאיתנו, אתם לא צריכים להמתין זמן רב בכדי לקבל שירות מצוין. אנו מתחייבים על זמינות גבוהה אליכם, ומבטיחים לשרת אתכם במקצועיות ואחראיות. מדוע הזמינות של הטכנאים כל כך קריטית? מסיבה פשוטה למדי:

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: דוד השמש שלכם מקצר ואתם זקוקים בדחיפות לתיקון שניתן ע"י טכנאי דוד שמש. הטכנאי מבשר לכם כי הוא יוכל להגיע אליכם רק בעוד שבוע. המשמעות היא שבזמן שתמתינו לטכנאי, לא תוכלו ליהנות מרחצה נעימה ומפנקת. האם תהיו מוכנים לחכות שבוע לטכנאי? מובן שלא.

במידה וישנן תקלות בדוד השמש שלכם – מקצר, דרך אבנית ועד תקלות בטיימר, פנו אלינו! אנו נדאג לשלוח אליכם טכנאי דוד שמש, גם בהתראה קצרה! 

זמינות מיידית מהיום להיום השאירו פרטים בדף צור קשר ואנחנו נדאג לשאר

תמונות מהתקנות אחרונות

איך תוכלו גם אתם לחסוך מעצמכם שירות מטכנאים לא אמינים?

טכנאי דוד שמש מקצועי ואמין הוא הבסיס לכל אינטראקציה שירותית. לצערנו, שמענו חוויות לא טובות של לקוחות שלנו שהתנסו בשירות שניתן להם ע"י טכנאים אחרים. השנים הארוכות בהן אנחנו חלק מהענף, הפגישו אותנו עם מקרים מצערים שפוגעים בשמם הטוב של הטכנאים שנצמדים לשירות מצוין ומקצועי. לפניכם, מספר טיפים שיאפשרו לכם להימנע מחאפרים:

 • לא ניתן לאבחן תקלות בטלפון! טכנאי דוד שמש יכול לשער מהי הבעיה, אך בהחלט לא לקבוע בטלפון מה הבעיה. לרוב, הסיבה שהחאפרים עושים את זה היא בכדי "להפחיד" אתכם, תוך שהם מעצימים את הבעיה. המוטיבציה כמובן היא לגבות מחיר מופקע על התיקון. העריכו טכנאים שמציעים להגיע לבדיקה – הם אלו המקצועיים והאמינים.

 • מטבע הדברים, תרצו גם אתם לקרוא המלצות על הטכנאי לפני שהוא מגיע אליכם. במידה והטכנאי לא יכול לספק לכם המלצות של לקוחות מרוצים, כנראה שאין לו כאלו. אנחנו נשמח לשתף אתכם בחוויות של לקוחות מרוצים, שיוכלו לספר על המקצועיות, היושרה ואופי העבודה שלנו.

 • "המחיר לא כולל את זה, את זה ואת זה". שיטה נוספת של חאפרים לגבות תשלום גבוה יותר, היא לפרק את השירות שהם מעניקים לגורמים. לדוגמא: תשלום עבור שכר עבודה, עבור החלקים ועבור הנסיעות. כשאתם מזמינים טכנאי דוד שמש לתיקון, אתם אמורים לקבל מחיר פיקס עבור כל השירות כולו! מה שקורה הוא שהמון פעמים לקוחות לא מודעים ונערכים לכל "התוספות", ובסופו של דבר הם נאלצים להיפרד ממאות שקלים מבלי שישנה סיבה.

טכנאי דוד שמש מטעמנו שם את החוויה שלכם בראש סדר העדיפויות! שירות אמין ומקצועי הוא הבסיס לכל, ועליו אנו מתחייבים! מה חשוב שתדעו על השירות שלנו?

 • הטכנאים שלנו ימסרו לכם חוות דעת אמינה

 • כל בדיקה מתבצעת ביסודיות ובסיוע מכשור מתקדם

 • מחירי התיקונים דרכנו הוגנים, נוחים ושווים לכל כיס!

זקוקים מיידית לשירות של טכנאי דוד שמש? עוצמת האנרגיה זמינים לכם תמיד! 

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital