מערכת סולארית ביתית מחיר

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

מידע מקצועי - מערכת סולארית ביתית מחיר

המערכת הסולארית הביתית של "כרומגן" הציבה סטנדרט חדש – של איכות חיים, איכות חימום המים וחוויית צריכה לא פחות ממושלמת. אנחנו ב"עוצמת האנרגיה", מתקינים את המערכת הייחודית שמוכרת גם בשם chromagen super. כשלקוחות שלנו מתעניינים אודות מערכת סולארית ביתית מחיר הוא משהו שחשוב לכולם לדעת כבר בתחילת השיחה. מדוע?

משום שישנה השוואה בלתי נמנעת בין דוד השמש ובין המערכת הסולארית. כך, לפני התקנה של כל אחת מהמערכות, מתבצעת השוואה מלאה של תכונות המערכת, העמידות של כל מערכת וכן – גם המחיר שלה. דרכנו, מוצעת לכם מערכת סולארית ביתית מחיר נוח ואטרקטיבי! לפניכם, כל התשובות לכל השאלות אודות מערכת סולארית ביתית והמחיר שלה:

כמה תעלה לי מערכת סולארית ביתית קטנה?

נשמח להציג בפניכם מספרים, אך חשוב לנו להדגיש: המחיר הסופי יינתן אך ורק במעמד הצעת המחיר מולכם. המחיר הסופי משתנה בהתאם למספר פרמטרים: מורכבות ההתקנה, סוג הגג (רעפים או בטון), עונת ההתקנה וכיוצא בזה. דרכנו, המחיר של המערכת הסולארית הביתית נע בין 4800-6000 שקלים כולל ההתקנה. 

ההשקעה הכספית משתלמת? לכמה זמן מחזיקה המערכת?

מעבר ליתרונות הברורים שיש למערכת בהשוואה לדוד השמש ובטח שבהשוואה לדוד החשמל, המערכת ידועה בדבר נוסף: עמידות יוצאת דופן! כשאתם משקיעים את כספכם, אתם רוצים להיות שקטים כי ההשקעה שלכם היא השקעה לטווח כמה שיותר ארוך. כל עוד תקפידו על כללי התחזוקה של המערכת (אנו נדריך אתכם באשר לתחזוקה נדרשת), המערכת תוכלו לשרת אתכם לכ-15 שנים! לשם השוואה, תוחלת החיים של דודי השמש קצרה יותר – כעשר שנים לערך. 

יש לי גג רעפים, ההתקנה עלולה להתייקר?

נכון מאד. אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על מערכת סולארית ביתית מחיר שנציע לכם הוא סוג הגג. העבודה על גג הבטון פשוטה יותר, ומלבד הגובה הרי שמדובר על סביבת עבודה נוחה ויציבה. גג הרעפים לעומת זאת מציב אתגרים. הטכנאים שלנו מתקינים מערכות סולאריות גם על גגות רעפים, תוך שנדרשת תשומת לב ליציבה, עבודה זהירה בכדי לא להזיז או לשבור רעפים, תכנון מקדים של ההתקנה ושיתוף פעולה מלא בין הטכנאים. גג הרעפים אמנם מייקר את ההתקנה, אך היא עדיין משתלמת לכם.

אתם מעניקים הצעת מחיר טלפונית?

הצעת המחיר המלאה תוגש לכם ביד ובה יפורטו זמני ההתקנה, שלבי ההתקנה, סוג האחריות הניתנת לכם וכל החלקים הכלולים בהתקנה. עם זאת, גם נשמח למסור לכם פרטים אודות מערכת סולארית ביתית מחיר וזמינות הטכנאים כבר בטלפון. מעוניינים לקבל פרטים ראשונים וצפי לעלויות כבר עכשיו? אנו זמינים לכם לכל שאלה!

הציעו לי התקנה במחיר זול יותר, למה להתקין דווקא אתכם?

המחיר חשוב, אך הוא לא הכל. אנחנו מציעים מחירים מעולים לקהל הלקוחות שלנו, ולא מתפשרים בשום אופן על מערכת של מותג אמין (כרומגן) ועל התקנה מקצועית. הניסיון שלנו מלמד דווקא אחרת: המחירים הזולים הם אלו המעידים על שירות מעט בעייתי. חשוב לתחקר את המחיר הזול ולהבין מהי הסיבה שמוצע לכם מחיר נמוך כל כך. לרוב, מחירים זולים עבור התקנת מערכות סולאריות מעידים על חוסר ניסיון בהתקנת המערכת, שירות חלקי בלבד (ללא אחריות או שירות תיקונים) ולעתים המחיר מוצע אך ורק עבור המערכת, ללא התקנה.

"עוצמת האנרגיה" – התקנות, תיקונים ומכירה בעוצמה הגבוהה ביותר! מתקדמים למערכת סולארית ביתית עוד היום!

מהם היתרונות של המערכת שמצדיקים את המחיר?

כשמבררים איתנו על מערכת סולארית ביתית מחיר חשוב לרבים, ובצדק. אז נכון, המערכת הסולארית הביתית אמנם יקרה יותר בהשוואה לפתרונות אחרים, אך היא מעניקה לכם שלל יתרונות שמצדיקים את המחיר! היתרונות של המערכת:

 • עמידות המערכת ל-15 שנים

 • קולט מאלומיניום שמסייע במניעת אבנית

 • הדוד מוצע בנפח של כ-150 ליטרים – מתאים למשפחה גדולה

 • קולט יעיל שמספק יותר מים חמים

 • ניתן למגן את המערכת מפני קפיאה

 

תמונות מהתקנות אחרונות

"התקנה בהתראה קצרה תעלה לי יותר?"

אנחנו עושים כל שאנחנו יכולים בכדי לשרת את קהל הלקוחות שלנו מהר ככל הניתן. עבורנו, איכות ההתקנה של מערכת סולארית נמדדת על שני דברים: מקצועיות ושירות. בכל הקשור לפן המקצועי, אנו מתחייבים על התקנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר! בנוסף, שירות טוב עבורנו הוא שירות המותאם אליכם – לצרכים ולזמנים שלכם. לכן, אנחנו מציעים גם שירות בהתראה קצרה – מהיום לעוד כמה ימים. שירות ספיישל זה יהיה כרוך לעתים בתוספת תשלום שתחושב כבר במחיר הדיל שנציע לכם. 

"כמה זמן אמורה לקחת לכם ההתקנה?"

כשאנחנו מציעים לכם מערכת סולארית ביתית מחיר כבר כולל בתוכו את ההתקנה. חשוב להדגיש זאת מאחר ולעתים המערכת משווקת בנפרד, ואילו ההתקנה מתומחרת בנפרד. אנחנו מציעים לכם דיל אחד במחיר פיקס שכולל בתוכו את הכל! ההתקנה דורשת בשעתיים של עבודה, כאשר עבודה על גג רעפים יכולה להיות מעט ארוכה יותר. אנו מתחייבים כי גם במקרים בהם יידרש לנו יותר זמן מהמתוכנן, המחיר אליו התחייבנו הוא המחיר שתשלמו.

"המחיר כולל גם את בדיקת התקינות למערכת?"

נכון מאד. כשאנחנו מציעים לכם דיל של מערכת סולארית ביתית הוא כולל בתוכו את הדברים הבאים:

 • שיחת ייעוץ מקצועית – ללא עלות או התחייבות

 • בדיקת הגג שלכם והתרשמות מתנאי העבודה

 • מחיר המערכת chromagen super

 • העלאת המערכת כולה לגג הבית

 • התקנה ושכר העבודה של הטכנאים

 • בדיקת תקינות למערכת 

 • אביזרים מיוחדים למערכת: בתיאום מראש ובתוספת תשלום

כעת, כשאתם יודעים את כל מה שחשוב לדעת על מחיר המערכת, פנו אלינו! נשמח להסביר לכם על המערכת בהרחבה, נבחן את מידת ההתאמה לצרכים המשפחתיים שלכם וגם נתאם אתכם פגישה. אנו זמינים לכם גם עכשיו – "עוצמת האנרגיה"

 

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital