קולטים לדוד שמש

התקנת קולט נחושת גדול בעל תו תקן (6,500 קק"ל)
רק
מ-
₪1,400
image
התקנת צנרת מקשרת בין הדוד לקולט
מתנה!
לפונים מהאתר
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - קולטים לדוד שמש

נוח לשימוש ומים חמים שיזרמו לברזי הבית ללא הגבלה. כל מה שחשבתם, עתיד להתגשם! בכדי שגם אתם תוכלו להתקדם וליהנות מצריכה נבונה יותר, אתם זקוקים להתקנה של קולטים לדוד שמש. דודי השמש נשענים על פעולתם של הקולטים, שתפקידם לצוד את קרני השמש ולהמיר אותם לחום.

אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" מציעים התקנות של דודי השמש ושל קולטים לדוד שמש. כמה מילים על ההתקנות המוצעות דרכנו:

 • שירות מקצועי והתקנות איכותיות – בהתחייבות!

 • התקנות בהתראות קצרות – זמינות גבוהה לקהל הלקוחות שלנו

 • התקנת הקולטים והדוד – על גגות בטון וגם על גגות רעפים

 • בנוסף להתקנה, אנו מציעים גם שירות תיקונים לדוד ולקולטים

"ישנם מקרים בהם לא ניתן להתקין קולטים על הגג?"

מדובר על מקרים נדירים מאד. עד לפני כמה שנים המון טכנאים נמנעו מהתקנת קולטים לדוד שמש על גג רעפים. אנחנו מבצעים התקנה מסוג זה, כך שבמידה ואתם גרים בבית פרטי עם גג הרעפים הייחודי, נוכל להתקין גם לכם דוד שמש. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון מספר דברים:

 • לטובת הצבת הקולטים, נדרש מספיק מקום על הגג

 • הגג שלכם חייב להיות חשוף לשמש. בנקודה "המוארת" ביותר נציב את הקולטים

 • במידה והגג מוצל (בעקבות בניינים שכנים / עצים גבוהים), נבדוק את מידת כדאיות התקנת הקולטים

"התקנה של דוד שמש נחשבת מורכבת יותר מדוד חשמל?"

המילה "מורכבת" אולי גדולה מדי, אך התקנה של דוד השמש בהחלט דורשת היערכות מקדימה. מדוע? משום שקולטי השמש מותקנים על הגג. כידוע, גגות הבתים הפרטיים ובעיקר אלו בבניינים המשותפים, יכולים להיות גדושים בלכלוך, דוודים ישנים, אנטנות ועוד שלל הפתעות שאנו מגלים כשאנחנו מבצעים התקנות. המון פעמים כשאנחנו מבקשים מלקוחות לתאר לנו את הגג שלהם, התשובה שאנחנו מקבלים היא: "אל תדאגו! יש מספיק מקום על הגג לקולטים".

בפועל, מקום פיסי על הגג איננו מה שחשוב. מה שחשוב לבדוק הוא האם המיקום האסטרטגי והנכון ביותר לקולטים, פנוי. קולטים לדוד שמש לא ניתן להציב סתם כך על הגג, אלא שנדרשות בדיקות והתאמות ייחודיות בכדי להבטיח שהקולטים אכן יקלטו. 

"זה אומר שלפני ההתקנה תצטרכו לבדוק את הגג שלי?"

נכון מאד. התקנת דוד השמש כוללת את השלב המקדים שהוא בדיקת הגג. המטרה שלנו היא לבצע עבודת שטח, לתכנן את הצבתם של קולטים לדוד שמש ורק לבסוף לבצע את ההתקנה במלואה. כל עוד מדובר על גגות שטוחים הרי שהעבודה עוד יחסית פשוטה. האתגר הוא בעיקר עם גגות הרעפים, עליהם אנו שואפים לבצע את ההתקנה בזמן הקצר האפשרי ביותר בעקבות תנאי העבודה. 

"איך אוכל לדעת שהתקנתם נכון את הקולטים?"

כשאתם בוחרים להתקין את הדוד ואת קולטי השמש איתנו, אתם בוחרים בהתקנה מקצועית ואחראית! אנחנו מתחייבים על התקנה בסטנדרט המחמיר ביותר וע"י טכנאים מנוסים ומוסמכים בלבד. המון פעמים לקוחות שלנו שואלים האם ניתן עלות איתנו לגג לראות את ההתקנה. אנו מסרבים לכך כי ביטחונכם חשוב לנו יותר. עבודה על הגג מגלמת בתוכה סיכון, ובטח שהגג איננו המקום "לארח" אתכם. כידוע, קולטים לדוד שמש חייבים להיות מוצבים במיקום מדויק על הגג, זאת בכדי לאפשר קליטה מקסימלית – בין השמש ובין הקולט. 

לכן, אלו מכם שרוצים להיות בבקרה על הצבת הקולטים, יקבלו מאיתנו תמונות מהגג. אנו נצלם לכם את ההתקנה ונשלח לכם תמונות ב-LIVE. בהמשך, האינדיקציה הטובה ביותר לאיכות ההתקנה היא כמובן המים החמים שיזרמו אל חדר הרחצה שלכם. 

תמונות מהתקנות אחרונות

"איך נראים הקולטים? אני בכלל לא יודע על מה מדובר"

קולטים לדוד שמש אמורים לקלוט את קרני השמש, ולכן הם מותקנים על הגג כי עליהם להיות חשופים. במידה ואתם גרים בקומה גבוהה יחסית, תוכלו לפתוח את החלון ולהביט על הגגות של הבניינים השכנים. במידה וגם אתם רואים על הגג מעין לוחיות המוצבות באלכסון, דעו כי אלו הקולטים. על גגות של בתים משותפים מוצבים עשרות קולטים לדוד שמש, וישנם אלו המשתעשעים ומכנים את הגגות כ"חוף פרטי של הקולטים". 

לאחר התקנתם של קולטים לדוד שמש – מה בהחלט אסור לעשות?

ישנו קשר ישיר בין מיקום הקולטים על הגג ובין איכות חימום המים. לעתים, דיירים שמרגישים כי כבר תקופה ארוכה אין להם מים חמים בדוד, מחליטים לעשות מעשה: לעלות לגג. אנחנו מבקשים וממליצים שלא לעשות זאת. עלייה לגג מסכנת אתכם, ועבודה על הגובה דורשת בהכשרות ספציפיות ובניסיון רב. לא ניתן לצפות איך תגיבו לגובה, מה שעלול לגרור תגובות מסוכנות ולא נעימות – מסחרחורת ועד חוסר שיווי משקל. רק טכנאי קולטים לדוד שמש יכול להזיז אותם, ואתם צריכים להימנע מהדברים הבאים:

 • אין לנקות את הקולטים לבד

 • אין להזיז את הקולטים למיקום אחר בגג

 • אין לפתוח את הקולטים ולנקות את הצינורות שבתוכם

"לא אנקה את הקולטים לבד, אך מהי תדירות הניקיון המומלצת?"

אנו ממליצים על ניקוי הקולטים פעם בשנה. התזמון הנכון ביותר הוא בתקופת האביב, סביב חודש אפריל. מדובר על התקופה שלאחר החורף הסוער, כך שניקיון חיצוני שלהם חיוני. בנוסף, אנו נפתח את הקולטים וננקה את האבנית שהצטברה בתוכם. כך, גם מאריכים את חיי הקולטים וגם משפרים משמעותית את חוויית הצריכה שלכם. 

גם אתם רוצים ליהנות מהשמש בשמי ישראל? התקנת קולטים לדוד שמש עם "עוצמת האנרגיה"! בכל בוקר כשהשמש תברך אתכם בבוקר טוב, תדעו גם אתם כי היא הכינה לכם הפתעה נעימה בדוד – מים חמים! לבירורים אודות חבילות משתלמות, מבצעים ייחודיים וזמינות הטכנאים שלנו, פנו אלינו 

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital