תיקון דוד שמש בתל אביב

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים
חוזרים תוך דקות ספורות,
השאירו פרטים עכשיו!
קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
מגן אבנית בשווי ₪350
מתנה!
לפונים דרך האתר
image
השאירו פרטים!

מידע מקצועי תיקון דוד שמש בתל אביב

השמש במרום אבל לכם רק עולה החום? אל תתנו לתקלות בדוד לשבור אתכם, בטח לא כשיש לכם את "עוצמת האנרגיה – דודי שמש וחשמל"! כשיש לכם בדוד תקלה, גם יש לכם אל מי לפנות. אנו נגיע אליכם לביצוע תיקון דוד שמש בתל אביב במחיר הוגן ובמקצועיות ללא פשרות. אז נכון שהיה עדיף אם לא היה צצות תקלות בכלל, אך הבשורה המשמחת היא שניתן לתקן את מרבית התקלות. 

יש בדוד נזילה, המים לא מתחממים או שהטיימר הפסיק לעבוד? אנו מגיעים אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע תיקון דודי שמש בתל אביב!

"הדוד שלי מקצר! מה עליי לעשות?"

אנחנו מעניקים שירות נרחב ופותרים את מגוון התקלות. אולי אחת התקלות המתסכלות ביותר, היא הקצר. עם תקלות אחרות עוד אפשר במידה מסוימת להמשיך ולהשמיש את הדוד, אך לא כשהוא מקצר. אתם מדליקים את הדוד ופתאום שומעים את אותו "קצר"? ראשית, הפסיקו לנסות להדליק את הדוד, ודברו איתנו מיד! אנחנו ננסה לאתר את הבעיה בטלפון, ולקבוע אתכם מיד תיקון דוד שמש בתל אביב.

הסיבה שבגללה נוצר הקצר יכולה להיות תוצר של מספר דברים. אפשרות אחת היא תקלה במתג עצמו, אך האפשרות הסבירה יותר היא דווקא בגלל הצטברות של אבנית. מדובר על "הבטן הרכה" של הדודים – השמש והחשמל, שיכולה להוליד לא מעט בעיות. אז אולי לא ניתן למנוע לגמרי הצטברות של אבנית, אך בהחלט שניתן לנקות ולהסיר אותה. לעתים, תיקון דוד בתל אביב הוא בעצם פעולת ניקוי יסודית שמשקמת אותו ומחזירה אותו לתפקוד מלא. 

עוצמת האנרגיה עובדים גם בדרום לתיקון דוד שמש בדרום לחץ

תמונות מהתקנות אחרונות

"הכי טוב לתקן את הדוד לבד! למה צריך טכנאי?"

כשאתם בוחרים לתקן את הדוד לבד, אתם בעיקר מסתכנים ומסכנים את עצמכם! חשוב להדגיש באופן חד משמעי: אין לתקן את הדוד לבד! תיקון דוד שמש בתל אביב חייב להתבצע על ידי מתקן דוד שמש בתל אביב מנוסה ומקצועי. קל מאד להיכנס לסרטונים ומדריכים באינטרנט, ולפיהם לתקן את הדוד. מה שקורה בפועל הוא שהניסיון לתקן מוליד צרות גדולות יותר, ואפילו יכול לסכן אתכם. חסכו מעצמכם את הטרחה ופנו אלינו! אנו נגיע אליכם עם ציוד מתאים, ניסיון מקצועי וסטנדרט שירות גבוה עבור כל תיקון דוד שמש בתל אביב.

"תוכלו לתת הצעת מחיר בטלפון לתיקון?"

חשוב לנו להיות שקופים אל מול הלקוחות שלנו, ולכן הצעת המחיר הסופית תינתן רק במעמד אבחון הבעיה. לעתים, הלקוח מתאר לנו את התקלה בצורה חלקית בטלפון, כך שאנחנו גם נותנים הצעת מחיר חלקית. בהחלט נוכל לשער מהי הבעיה דרך האבחון הטלפוני, אך המחיר הסופי יינתן רק עם הגעת הטכנאי אל בית הלקוח. תיקון דוד שמש בתל אביב מטעמנו בכל מקרה יתומחר במחיר הוגן ושווה לכל כיס.

"זה נכון שבחורף עדיף להתקלח בשעות היום?"

לכל אדם לוחות זמנים שונים, ולכל אדם הרגלי רחצה שונים. כל המלצה שניתנת, מגלמת בתוכה מטרה ברורה: למנוע צריכה מוגברת של הדוד. כידוע, דוד השמש מחמם את המים בהתאם לנוכחות השמש בשמיים (בשונה מההנחה השגויה כי "ככל שיותר חם, כך יהיו יותר מים חמים"). המשמעות היא שגם בחורף, כל עוד השמש שולחת את קרניה לקולטים שלכם, ניתן ליהנות ממים חמים ללא צריכה חשמלית.

תיקון דוד שמש בתל אביב נדרש המון פעמים בעקבות צריכה מוגברת – הדלקה ממושכת של הדוד לאורך שעות היום. לכן, כל עוד מתאפשר לכם להתרחץ בשעות הבוקר בהן השמש יכולה לחמם את המים, עשו זאת. כתוצאה מכך, תוכלו גם אתם ליהנות מצריכה חשמלית מופחתת, גם לעשות אקט ירוק וידידותי ובעיקר למנוע (גם אם ממש מעט) הצטברות של אבנית. 

שירות מקצועי ואמין + מחירים מיוחדים למזמינים תיקון דוד שמש בצפון

אבחון תקלה מקצועי, בהתחייבות

כן, גם אנחנו שמענו על "אנשי מקצוע" שאבחנו תקלות שלא קיימות, הכל בכדי לגזור קופון. אנחנו מאמינים בחוויית שירות אחרת: אמינה, מקצועית ואישית. כל טכנאי שמגיע מטעמנו, מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ובסטנדרט הגבוה ביותר. דוד תקין מאפשר לכם ליהנות ממים חמים ולנהל את שגרת היום התקינה שלכם. אנחנו רואים בעבודתנו סוג של שליחות, ואנו שמחים לשרת כל לקוח בצורה אמינה ומכבדת.

אבחון התקלה מתבצע על בסיס שני דברים עיקריים:

 • התרשמות הטכנאי מנראות הדוד

 • בדיקות ע"י מכשור מקצועי

בשיאו של האבחון, ישתף אתכם הטכנאי מהי התקלה ואיזה תיקון נדרש לה. כך לדוגמא: לעתים יהיה צורך בפתרון של תיקון נזילה בדוד שמש בתל אביב, החלפת הטיימר, החלפת גוף חימום או ניקוי הדוד מאבנית. 

מעוניינים להחליף את הדוד? גם את זה אנחנו מבצעים!

אנחנו לא רק מאבחנים תקלות ופותרים אותן, אלא גם מתקינים דודים חדשים. לעתים, התקלה בדוד היא הזדמנות להתחדש בדוד חדש! מתי נמליץ על החלפת הדוד?

 • לפני הכל: במידה והדוד ישן

 • במקרים בהם התקלה חוזרת פעם שניה

 • נפח הדוד קטן? זה הזמן לגדול

כל תקלה היא הזדמנות גם לחוויה חדשה! לרוב, אנו נמליץ על תיקון דוד שמש בתל אביב. עם זאת, לעתים כלכלי ונכון יותר להחליף את הדוד. הדוגמא הקלאסית: משפחה בת 4 נפשות, שמותקן אצלה דוד בנפח של 80 ליטרים. במקום לנקות את הדוד מאבנית, ניתן פשוט להחליף אותו! התוצאה:

 • חוסכים את עלות התיקון, מתקינים דוד חדש!

 • נהנים מדוד בנפח גדול שמתאים יותר לצריכה המשפחתית!

דרך קבע, נציע לכם כמה אפשרויות, ונאפשר לכם לקבל את ההחלטה הנבונה, האחראית והכלכלית ביותר לכם. אנו כאן כדי לייעץ ולכוון. ההחלטה? תמיד תהיה שלכם! 

גם אתם רוצים לקבל הצעה של תיקון דוד שמש מחיר בתל אביב? פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לתיקון הרלוונטי לכם! תיקון דוד שמש בתל אביב עד הבית – במקצועיות, אמינות ואדיבות. 

עוצמת האנרגיה כל השירותים במקום אחד. עובדים בפריסה ארצית - לתיקון דוד שמש במרכז לחץ

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital