תיקון מערכות סולאריות

קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

עוצמת האנרגיה - תיקון מערכות סולאריות

התקנת המערכת הסולארית על גג הבניין, שדרגה משמעותית את איכות חייכם וחווית הצריכה שלכם. כמו כל מערכת, גם המערכת הסולארית לעתים מציפה תקלות שתיקונן מתבצע ע"י טכנאים מנוסים. אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" מציעים שירות תיקונים עבור המערכות הסולאריות המשרתות את דיירי הבניין המשותף. תיקון מערכות סולאריות מתבצע על בסיס אבחון מעמיק לבעיה, ורק לאחר שתיאמנו מולכם ציפיות באופן מלא באשר לסוג התקלה, משך העבודה הנדרש ומחיר התיקון.

לתקן עם "עוצמת האנרגיה" – לתקן את המערכת הסולארית בראש שקט:

 • התחייבות מלאה לזמנים – זמני ההגעה של הטכנאים וזמן משוער לתיקון

 • שירות תיקונים במתכונת SOS – תיקונים בהתראה קצרה

 • תיקונים ע"י טכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון בתיקון מערכות סולאריות

שמש? יש! מערכת סולארית? יש! כעת, כל שנותר לכם הוא להקפיד על תחזוקה גבוהה ועל קריאה מיידית לטכנאי בעת שהמערכת סובלת מתקלות וכשלים. 

ההמלצה של "עוצמת האנרגיה": בדיקה למערכת הסולארית

המערכת הסולארית משרתת את כל הדיירים בבניין. במילים אחרות? לכל אחד מהדיירים אינטרס ברור כי המערכת תהיה תקינה ותספק מים חמים. אנו לא חתומים על המשפט "עדיף להקדים תרופה למכה", אך אנחנו בהחלט מאמינים בו.

לעתים, הזנחה ממושכת של המערכת, עלולה להציף שלל תקלות ביום בהיר אחד. המערכת הסולארית היא מערכת אינטנסיבית שעובדת נון-סטופ, כך שפוטנציאל התקלות בה קיים. במקום להמתין לתקלות שיופיעו, ניתן למנוע אותן. אנו ממליצים על בדיקה תקופתית פעם אחת בשנה. כך, ניתן לחסוך ביקור עבור תיקון מערכות סולאריות בעתיד. בבדיקה הכללית אנו נבחן מספר דברים:

 • נתרשם משביעות הרצון שלכם מתפקוד המערכת (זמינות המים החמים, עד כמה המים חמים, האם המים המגיעים אליכם נקיים וכן הלאה).

 • נבחן פיסית את המערכת (האם כל החלקים בה שלמים, מידת התחזוק שלה, האם ישנו צל על הגג)

 • נבצע מספר בדיקות באמצעות כלי עבודה מתקדמים לטובת קבלת אינדיקציה באשר לתפקודה הכללי

מערכת נקיה היא מערכת מתפקדת – ניקוי קולטי שמש

שירות של תיקון מערכות סולאריות איננו כולל רק החלפת אביזרים או פתרון תקלות במערכת. כפי שציינו, שירות התיקונים שלנו כולל גם פעולות שבבסיסן תחזוק המערכת. ניקוי קולטי השמש נחשב לאחד הטיפולים התקופתיים החשובים ביותר! מאחר וקולטי השמש מוצבים על הגג, המון פעמים ישנה נטייה לשכוח מהם, תוך שהיעדר קשר העין איתם לא באמת מאפשר לכם לבחון את מצבם. 

קולטים על הגג צוברים באופן טבעי אבק. כמה אבק? המון אבק. עשו עם עצמכם ניסוי: הוציאו למרפסת השמש שלכם צלחת או כוס. כעבור שבוע, הכניסו את החפץ או הכלי שהוצאתם בחזרה לביתכם. תוכלו להתרשם בעצמכם כי תוך שבוע בלבד, נצברה שכבת אבק עבה. כעת, דמיינו לעצמכם כמה אבק נצבר על הקולטים שנמצאים על הגג כ-365 ימים בשנה, 24/7. 

האבק עלול לפגוע בתפוקת הקולטים וכך גם בחימום המים. לכן, המלצתנו היא להזמין טכנאי שלנו לביקור מסוג תיקון מערכות סולאריות לניקיון הקולטים. ננצל את ניקיון הקולטים על הגג גם לבדיקה כי הם שלמים ומתפקדים. לעתים, אנו מגלים קולטים שנסדקו או נשברו בעקבות חפצים שעפו על הגג, עץ שקרס על הגג וכיוצא בזה. במקרים בהם נמצא כי נדרשת החלפה לקולטים, ניידע אתכם. 

"אני פשוט אעלה לגג לבד. למה אני צריך אתכם?"

עליה לגג אולי אפשרית טכנית, אך בטח שהיא לא מומלצת. מדוע?

 • עבודת ניקוי הקולטים חייבת להתבצע ביסודיות!

 • גג הגדוש בקולטים גדולים של מערכת סולארית = עבודת ניקיון ארוכה

 • חדירה של מים לקולטים עלולה להרוס אותם

 • עבודה על הגג איננה מומלצת לכל מי שלא מוכשר לעבודה מסוג זה

חשוב להדגיש: מאחר ומדובר על מערכת סולארית השייכת לכל דיירי הבניין, לא אחת עולה רעיון של כמה דיירים לעלות לגג, לנקות את הקולטים יחד ולחסוך את עלות הטכנאי. עבודה על הגג מסוכנת! חסכו מעצמכם את הטרחה, המאמץ ואת הסיכון.

תמונות מהתקנות אחרונות

אז מי באמת אחראי על תיקון המערכת?

מאחר ומדובר על מערכת המשרתת את כל דיירי הבניין, האחריות על התיקון היא של ועד הבית או חברת האחזקה והניהול בבניין. במקרים בהם ישנן תקלות במערכת או שהגיעה התקופה בשנה לתחזוקתה, ועד הבית/חברת האחזקה יוזמים את הפניה ואנו מגיעים. מעבר לכך, התשלום עבור התיקונים אמור לצאת מהקופה המשותפת של הדיירים. מדובר על יתרון אדיר, שכן תקלות בלתי צפויות במערכת לא מצריכות מהדיירים להוציא כסף מכיסם הפרטי. 

"תוך כמה זמן יהיה ניתן לתקן את התקלה במערכת?"

היינו שמחים להשיב על השאלה הזו באופן חד משמעי, אך לא נוכל להתחייב על זמני תיקון. כל עוד מדובר על טיפולי תחזוקה שנתיים (כמו ניקיון הקולטים לדוגמא), הרי שאנחנו יכולים להעריך בקלות את זמן העבודה המשוער. משך העבודה כמובן משתנה בהתאם לגודל הגג ומספר הקולטים שעליו, אך מאחר ומדובר על ניקיון בלבד, יש באפשרותנו להעריך כמה זמן יידרש לנו.

עם זאת, כל עוד אנו לא יודעים מהי התקלה ואנו נקראים לאבחון, הרי שלא נוכל להתחייב על זמני תיקון. אנו נשתף אתכם בכל רגע נתון בתקלות שאיתרנו, התיקונים הנדרשים וזמן העבודה הנדרש לנו. 

"כמה עולים תיקונים במערכת הסולארית?"

השאלה כמה עולה תיקון במערכת הסולארית דומה לשאלה כמה עולה מנה במסעדה, טיסה לחו"ל או חולצה לבנה. במילים אחרות? כל תקלה דורשת בזמן עבודה שונה, חלקים שונים ותחזוקה אחרת. רק כשנגיע אל הגג המבנה ונבחן את המערכת, נוכל להציע לכם הצעת מחיר רלוונטית לתיקון. 

מעוניינים לתאם איתנו ביקור של טכנאי לטובת בדיקת המערכת, תיקון תקלה או תחזוקה שנתית? פנו אלינו עוד היום בדף צור קשר או התקשרו והטכנאי כבר בדרך אל המערכת הסולארית שלכם

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital