תיקון מערכות סולאריות בצפון

ספקים מורשים של כל החברות הגדולות!

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים
חוזרים תוך דקות ספורות,
השאירו פרטים עכשיו!
קומפלט דוד שמש 150 ליטר + קולט נחושת גדול + התקנה
רק
מ-
₪2,450
image
דוד שמש בעל תו תקן + ציפוי אמייל + התקנה
רק
מ-
₪1,400
image
מגן אבנית בשווי ₪350
מתנה!
לפונים דרך האתר
image
השאירו פרטים!

מידע מקצועי - תיקון מערכת סולארית במחוז צפון

לעתים, אין רק חשמל באוויר, אלא גם תקלות במערכת הסולארית. לשמחתכם, אתם לא לבד, ובטח שאינכם צריכים לתקן את התקלות בעצמכם. אנחנו, ב"עוצמת האנרגיה", מספקים לכם שירות תיקונים מלא ונרחב - תיקון מערכת סולארית במחוז צפון! לא משנה היכן אתם מתגוררים במרכז, אנחנו מגיעים אליכם בהקדם האפשרי, תוך התחייבות לזמינות גבוהה ולמחירים הוגנים עבור כל סוגי התיקונים.

מה חשוב לדעת על תיקון מערכת סולארית במחוז צפון עם "עוצמת האנרגיה"?

 • ברגע בו אתם מזהים תקלה, פנו אלינו מיידית!

 • הטכנאים שלנו מיומנים ומכירים את המערכת וחלקיה 

 • תיקונים מידיים במקום – לאחר אבחון התקלה

 • שקיפות ואמינות – בהתחייבות!

"מה דחוף לתקן? הכל כבר יהיה בסדר, זה יעבור"

מי כמוכם יודע כמה כסף השקעתם בהתקנת המערכת הסולארית. מדובר על השקעה כספית גבוהה, שלא סיפקה לכם רק ייצור חשמל איכותי, אלא גם איכות חיים. אחת הטעויות הגדולות שאפשר לעשות עם תיקון מערכת סולארית במחוז צפון, הוא לדחות אותו. לעתים, אתם לא מודעים כלל לעובדה כי ישנה תקלה, אך לא מעט פעמים – דווקא כן. אנו ממליצים לכם בחום: אל תדחו את הקריאה לטכנאי. תקלות ובעיות לא נעלמות מעצמן, אף פעם. במקרה הפחות גרוע, הבעיה לא תתעצם. במקרה הגרוע? הבעיות נוטות לגדול ולפגוע במערכת עד להשבתה.

ייצור החשמל באמצעות המערכת הסולארית נותן לכם חופש, פוטר אתכם מתלות בחברת החשמל ואף חוסך ומייצר לכם כסף. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בעניין תיקון מערכת סולארית במחוז צפון! עדיף תמיד לבצע טיפול מונע מאשר לתקן תקלה מורכבת.

תמונות מהתקנות אחרונות

דברים שכדאי לדעת על מערכת סולארית במחוז צפון

כשמדברים על תיקון מערכת סולארית במחוז צפון, מדברים בין היתר על תחזוקה שוטפת הנדרשת בפנאלים. לשמחתכם, מדובר על מערכת חכמה שלא מצריכה מכם להשקיע יותר מדי. הדבר היחיד שהיא דורשת מכם הוא תשומת לב – ניקיון הפאנאלים לפחות פעם אחת בשנה. מדוע חשוב כל כך לנקות את הפנאלים? משום שהם נמצאים על הגג ונוטים לצבור אבק. האבק איננו רצוי, והוא פוגע בתפקוד הכללי של המערכת.

אנו ממליצים לכם באופן חד משמעי: לא לעלות לגג, לא לטובת ניקוי הפנאלים ולא בכלל. עבודה על הגובה היא לא משהו שעושים "על הדרך". נדרש ניסיון רב בעבודה על הגובה, כמו גם היכרות עם כללי הבטיחות, הציוד המתאים לעבודה וכן הלאה. כשאתם מנקים לבד את הפנאלים, פוטנציאל הנזק הופך משמעותי. מדוע?:

 • ניקיון הפנאלים עם חומרים שאינם מתאימים

 • ניקוי אגרסיבי שיכול לגרום לסדק או שבר

 • שימוש בכמות גדולה של מים שעלולה ליצור קורוזיה

 • ואולי הדבר החשוב ביותר: אתם מסכנים את עצמכם

חשוב לציין: מערכות סולאריות מותקנות גם על גגות רעפים וגם על גגות שטוחים. בשום מקרה ושום אופן, אין לעלות לגג מבלי שישנה הכשרה מקצועית מתאימה. לטובת כל תיקון מערכת סולארית במחוז צפון, אנחנו לשירותכם.

חיפשתם צדיקים לתיקון המערכת במחוז צפון? מצאתם!

כנראה שאין ישראלי שלא נחשף לתכנית הנפלאה שמצאה צדיקים, וגם כאלו שקצת פחות. חשוב לנו להדגיש כי לא כל הצדיקים זכו לחשיפה המחמיאה, מה שאומר שישנם עוד צדיקים שישמחו לשרת אתכם. אנו מאמינים כי הדבר החשוב ביותר באינטראקציה שירותית, גם עם תיקון מערכת סולארית במחוז צפון, הוא שקיפות. אנו פועלים דרך קבע בשקיפות אל מול הלקוחות שלנו, שבאה לידי ביטוי באופן הבא:

 • אבחון יסודי ומקצועי לתקלה במערכת הסולארית

 • מתן חוות דעת אמינה (!) בעבור התקלה שנמצאה

 • המלצה באשר לטיפול מנע / תיקון / עבודת תחזוקה

 • מחיר המשקף אך ורק את עלות התיקון וביקור הטכנאי

מדובר על שאלה נפלאה שיש גם לה תשובה נפלאה לא פחות. אפשר לומר בזהירות כי מערכות סולארית, לא נוטות להציף תקלות. תיקון מערכת סולארית במחוז צפון הוא אמנם משהו סביר, אך בטח שלא שכיח. הניסיון שלנו לימד אותנו כי ניקיון הפנאלים, הוא הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות על מנת למנוע תקלות במערכת. הניקיון לוקח כמה דקות בלבד (בהתאם לגודל המערכת), כאשר מדובר על עבודת תחזוקה פשוטה ונגישה. אנו ממליצים לתאם את ניקוי הפנאלים לסוף הקיץ, בתקופה שבה הסבירות לכמויות אדירות של אבק ולכלוך, גבוהה יותר. דווקא בחורף הגשום, יש מי שמנקה בעבורכם את הפנאלים, לפעמים גם על בסיס יומי. 

לצד עבודות תחזוקה בסיסיות כמו ניקיון הפנאלים, ישנן תקלות שדורשות בתיקון  sosמיידי. לדוגמא: במקרה בו אתם מבינים כי המערכת כבר איננה מתפקדת כפי שהיא תפקדה בעבר. כל עוד אתם רגילים לתפקוד מסוים של המערכת וכעת אתם מזהים פערים, כדאי לבדוק אותה. תיקון מערכות סולאריות בזמן יכול לחסוך המון כסף, ובעיקר פגיעה בחוויית השימוש שלכם. 

בדיקה תקופתית המומלצת אחת לשנה, יכולה לאתר או לשלול בעיות שונות במערכת. שימו לב: כל עוד אתם מזמינים טכנאי לטובת ניקיון הפנאלים, ניתן באותה ההזדמנות גם לבצע את בדיקת המערכת השגרתית. כך, תוכלו גם אתם לשמור על המערכת ולהמשיך ליהנות ממנה. תיקון מערכת סולארית במחוז צפון עם "עוצמת האנרגיה" – אמינות, אדיבות ומקצועיות! 

"אני גר במחוז צפון ניתן לקבל מחירי תיקונים בטלפון?"

יש לנו אחריות כלפיכם, הלקוחות שלנו. ולכן, אנו מעדיפים להציע מחיר בעבור התיקון רק עם בדיקת התקלה לעומק. מדוע? משום שלא ניתן לאתר תקלות לעומק בטלפון. כך, יכול לצאת מצב שהלקוח תיאר לנו תקלה מסוימת, אך בפועל גילינו כי היא מורכבת יותר משחשבנו. לכן, עבור כל תיקון מערכת סולארית בבניין משותף במחוז צפון נציע לכם מחיר משוער כבר בטלפון, אך המחיר הסופי יינתן במעמד האבחון. רק לאחר שנקבל מכם אישור, נצא לדרך עם התיקון. ובכל מקרה, המחירים עבור כל תיקון מערכת סולארית במחוז צפון מטעמנו, הוא מחיר הוגן ונוח.

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital