תיקון קולטים לדוד שמש

התקנת קולט נחושת גדול בעל תו תקן (6,500 קק"ל)
רק
מ-
₪1,400
image
התקנת צנרת מקשרת בין הדוד לקולט
מתנה!
לפונים מהאתר
image
חוזרים תוך
דקות ספורות!
image image
חוזרים בתוך מספר דקות! השאירו פרטים בטופס:

למה לבחור בנו?

 • עובדים רק עם
  חברות שמעניקות
  אחריות
 • שנות ותק
  במקצוע
 • מחירים
  שמתאימים
  לכל כיס
 • זמינות
  מיידית
 • אמינות
  מעל הכל
 • צוותים מיומנים
  ומקצועיים

תיקון קולטים לדוד שמש - עוצמת האנרגיה

אחרי שהותקן אצלכם דוד השמש, גם אתם נהנים ממים חמים ללא הגבלה, ללא חשבונות חשמל מנופחים ועל בסיס צריכה ירוקה. כידוע, דוד השמש מורכב גם מקולטי השמש המותקנים על הגג. לעתים, צצות תקלות בקולטי השמש המשבשות את תפקודו של הדוד ומונעות מכם ליהנות מזמינות המים החמים. רגע לפני שגם אתם מוותרים על שעת רחצה מפנקת, דעו כי יש מה לעשות: תיקון קולטים לדוד שמש עם "עוצמת האנרגיה"!

קולטים לדוד השמש – מה מאפיין אותם?

 • הקולטים מונחים על הגג בזווית ספציפית לטובת קליטה אידיאלית

 • בתוך הקולטים מוצבים צינורות 

 • נראות הקולטים: לוחות שחורים גדולים 

 • תכליתם: לקלוט את קרני השמש 

קולטי השמש – מהפכה ירוקה וחסכונית!

איך דוד השמש וקולטי השמש שדרגו גם את איכות החיים שלכם? לפני דוד השמש, היה זה דוד החשמל שהיה אחראי על אספקת מים חמים לשימושכם. במדינה כמו ישראל בה השמש שולחת את קרניה כמעט בכל יום בשנה, דוד השמש הפך לדוד המועדף על ידי רבים. קולטי השמש המונחים על הגג בזווית מבוקרת (לטובת קליטה אידיאלית), מתווכים את חימום המים וכך – אין כל צורך בהדלקה פיסית של הדוד במנגנון החשמלי שלו. מה יוצא לכם מזה?

 • חשבון החשמל שלכם מתכווץ – חיסכון כספי לטווח הארוך

 • דוד השמש כדוד ירוק – חימום המים מתבצע ע"י משאב טבעי בלבד

 • חווית שימוש טובה יותר – לא מדליקים את הדוד, המים החמים נמצאים בו דרך קבע

אין לכם מים חמים בדוד – מהי הסיבה?

אחת התלונות השכיחות ביותר היא "אין לי מים חמים בדוד". עוד הרבה לפני שבודקים את הדוד על כל חלקיו, בודקים את קולטי השמש. מדוע? משום שהמון פעמים הם מקור התקלות. הקולטים על הגג חשופים כ-365 ימים בשנה לכל טמפרטורה ולכל מזג אוויר – מימים גשומים ועד ימי שרב, משלכת ועד ימים המאופיינים באובך. כתוצאה מכך, הקולטים יכולים להיות "מוסתרים" ע"י שכבות אבק וסוגים שונים של פסולת. התוצאה? פגיעה ביכולת קליטת קרני השמש. תיקון קולטים לדוד שמש אם כן, מתמקד בין היתר גם בניקיון הקולטים.

מנקים לא רק מבחוץ, אלא גם מבפנים: אבנית בקולטי השמש

אם חשבתם שהאבנית תפתיע אתכם רק בתוך הקומקום עם הכנת הקפה בבוקר, טעיתם. כשאנו נקראים לבצע תיקון קולטים לדוד שמש, אנו מתחילים את העבודה באבחון מעמיק. המטרה שלנו היא לבחון את כל חלקי הדוד והקולטים, וכך לאשר או לשלול תקלות מסוימות. האבחון שלנו מתבצע על בסיס התרשמות חזותית, אך גם באמצעות מכשור מתקדם.

וכך, האבנית יכולה להופיע גם בתוך קולטים. בקולטים ישנם צינורות שבעת שמתיישבת עליהם האבנית, פוטנציאל החימום נפגע. לכן, ניקוי הקולטים חייב להתבצע גם בצינורות ולא רק במעטפת החיצונית. ללא כל קשר להופעתן של תקלות, מומלץ לבצע את הניקוי הזה אחת לשנה וחצי כטיפול מנע. כך, מראש לא צריכים להתמודד עם תקלות, אלא שפשוט מונעים אותן!

כשהקולטים מונחים על הגג בזווית לא נכונה

תופתעו (או שלא), אך לעתים התקלה איננה תקלה מערכתית-טכנית, אלא בכלל תקלה שמקורה בהתקנה לא נכונה. אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" מקפידים על סטנדרט התקנה מקצועי, אך מסתבר כי מסתובבים בחוץ גם טכנאים שלא מודעים לחשיבות הנחת הקולטים בזווית הנדרשת. כך לדוגמא, המון פעמים הקולטים מונחים בכיוון נגדי לשמש, מה שמפחית משמעותית את פוטנציאל הקליטה. לשם המחשה, דמיינו לעצמכם שאתם הולכים בחדר חשוך, אך מאירים עם הפנס שבידכם אחורה ולא קדימה. הפנס לא יאיר לכם את הדרך ולא יעזור לכם.

דומה הדבר עם קולטים שמוצבים כנגד כיוון השמש. במקרה שכזה, תיקון קולטים לדוד שמש יתמקד בהצבה מחודשת של הקולטים שאמורה להשפיע באופן ישיר על פוטנציאל חימום המים. 

"אני אעלה לגג בעצמי לנקות אבק מהקולטים"

ישנם אלו הסבורים כי טיפולי המנע הם טיפולים המתבצעים בשיטת "עשה זאת בעצמך". אנו מבקשים להדגיש כי לא מומלץ לעלות על הגג לבד ולבצע כל עבודה בקולטים. גם את טיפולי המנע הכוללים את ניקוי הקולטים (כן, גם אם מדובר על ניקוי חיצוני בלבד), יש לבצע עם טכנאים מיומנים בלבד. עבודה על הגובה דורשת בניסיון והיכרות עם כללי הבטיחות הנדרשים. 

תמונות מהתקנות אחרונות

אחריות מלאה על תיקון קולטים לדוד שמש 

הגענו לנקות לכם את האבנית בתוך הקולטים? ישנה נזילה מהקולטים? לא רק שנגיע לתקן את התקלה ולהשיב את הדוד והקולטים לתפקוד מלא, אלא שאנו נעניק לכם גם תעודת אחריות לתיקון! מה זה אומר? שבמידה והתקלה תחזור פעם נוספת, נשיב לקריאתכם בהקדם האפשרי ונבצע תיקון מחודש ללא תוספת תשלום. 

"הציעו לי תיקון במחיר זול אבל בלי אחריות. כדאי?"

בסופו של דבר ההחלטה היא רק שלכם. אנחנו ב"עוצמת האנרגיה" מאמינים כי תעודת אחריות לתיקון היא חלק בלתי נפרד מהשירות. דמיינו לעצמכם מצב בו בוצע אצלכם תיקון לקולט, אך כעבור חודשיים התקלה חזרה. מעבר לכך שללא אחריות תצטרכו לשלם פעם נוספת על התיקון, הרי שחוויית השימוש שלכם תפגע, תחושו מתוסכלים ומרומים. התוצאה: לא באמת יצאתם בזול. לשלם פחות כדי לשלם יותר אחר כך? פחות כדאי.

מי מגיע אליכם לתיקון? טכנאים מוסמכים בלבד!

האם כל אדם שמחזיק ארגז כלים נקרא טכנאי? בוודאי שלא! ב"עוצמת האנרגיה" אנו נצמדים לסטנדרט המחמיר ביותר בכל הקשור למקצועיות. אנו שולחים אליכם אך ורק טכנאים מוסמכים המיומנים בשירות תיקון קולטים לדוד שמש. על מנת לתקן את הקולטים נדרשת היכרות מעמיקה עם המבנה שלהם, חלקיהם הפנימים והתקלות השכיחות בהם.

אנו נוכל להגיע אליכם גם בהתראה קצרה, תוך התחייבות מלאה לזמני ההגעה! לפרטים נוספים והזמנת טכנאי לתיקון הקולטים של דוד השמש, השאירו פרטים בטופס בדף צור קשר או התקשרו למספר המופיע למעלה

טיפים ומידע מקצועי

@ copy כל הזכויות שמורות ל"עוצמת האנרגיה"

Webz Digital